Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    Jesszus, c'mon Huawei.... Ez most komoly hogy addig reszelték a kávát hogy nem fért bele egy nyomorult előlapi kamera sem, és a kijelzőbe kellett befaragni egy 10 inch+ eszközben? :W

    Csúcsteljesítményként hivatkozunk rá, amiben biztos is vagyok, hogy maradéktalanul elég mindenre amit a HMS-sel nyújtani tud a készülék, de ha azt vesszük alapul hogy 250K, és pont abban a szegmensben vérzik el, ahol egy csúcstabletnek igazán gurítania kellene némi extrát ( szoftverek, szolgáltatások ), akkor az iPad kategória tényleg rommá zúzza ezt az elképzelést a folyamatosan reszelgetett iPad OS-sel, és mögötte az Apple app Store-jával, szolgáltatási csomagjaival. Szerintem a szoftveres extrák hiányát még a hozzá adott kiegészítők sem hozzák ki jó deal-re, egy középkategóriásnak minősülő tavaly Air-t is bőven 200k alatt be lehet szerezni fejlett szolgáltatási környezettel, nagyobb teljesítménnyel. De nyilván mindenki eldöntheti, mi a fontos egy táblagépben... Az 5G, meg a reverse charging, vagy a saját OS, saját webáruházzal amiben rengeteg produktív "only iPad" app elérhető, 5 éves szoftveres támogatással, középkategóriában is nagyobb teljesítménnyel. :U Szerintem ez akkor tetszett plecsnis negyedmilliós áron, ha valaki márkarajongóként, fanatikusként olvassa ezt a tesztet. ( És teljesen kizárja az Applet, Samsungot. )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák