Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Hunter

    csendes tag

    LOGOUT blog

    Én ezt most nemigen értem.Mármint azt,hogy itt van egy készülék,a mai elvárásoknak megfelelő,elfogadható erőtartalékokkal,szép nagy,jó kijelzővel,bazi nagy akksival,jó üzemidővel, Uramatyám, használható kamerával,ennyi pénzért.Ugyanezért a pénzért csak olyan telefont kapsz,ami a fentebb felsoroltakból valamiért kénytelen kompromisszumot kötni.De miért???Ha ezért a pénzért ennyi jóság belefér tabletes részen,telefonos részen miért nem?Illetve miért kell sokkal többet fizetni ezekért a tulajdonságokért a telefonoknál?Ennyire számít a "kompakt"méret,a könnyebb hordozhatóság? Lehet, hülyeség telefonokat tabletekhez hasonlítani,de mi az a méretet leszámítva,amiben különböznek?Miért van,hogy telefonnál öt kamera kell egy rossz képhez,itt meg egy is elég az elfogadhatóhoz?Hála a trendi új világnak,egyre nagyobb tepsiket hurcolászunk telefon gyanánt.Kínlódnak a mindenféle lehetetlen átmérővel,az ahhoz passzoló felbontással,mely mindenféle ostoba felbontást eredményez, mint például a fullhd+ami már majdnem uhd,de mégsem.Persze értem én,hogy egy 16 centis képernyőt kényelmesebb a füledhez rakni telefonáláskor,ugyanez huszonöt-harminc centivel már ciki,kényelmetlen.De kérdem én,mennyit is telefonál az átlagember?Minimálisat,mert ott a Facebook,a Messenger,a videohívások.Bolond világ ez... :(

Új hozzászólás Aktív témák