Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    Nekem is az a bajom, hogy még mindig Huawei. Mennyire kémkedhet a kínaiaknak? Mert az tök oké, hogy a Google, MS, Apple, mindenki gyűjt adatot, de a kínai állam még úgy is más liga ezekhez képest.

    Illetve, amiről nem szól a cikk : milyen hosszú lesz a szoftveres support? Meddig kap biztonsági frissítéseket? (Itt pl. nagyot lehet gurítani, mert a legtöbb Android cucc valami förtelmesen rövid ideig.)

    "Éppen ezért úgy gondolom: lehet mobilon is harmadik út az Android és az iOS mellett, csak borzasztóan nehéz lesz kikövezni."
    Sőt, kívánatos is lenne, max. ha esetleg valami tényleg nyílt forrású cucc lenne, az volna még jobb; de sajnos nagyon kétszereplős a mobil OS piac, ami szerintem nem jó. Ilyen szempontból még a Windows Phone kinyírása is rossz dolog volt.

    @kakuk.tamas #30 : Tudom, mivel arra a gépre jelentkezek be, ami a saját céges gépem... :D

    "iOS-en volt először elérhető az adatgyűjtés tiltás, "
    És az tényleg tilt, vagy csak egy kapcsoló? Zárt a forrás, nem tudod. (Nekem is iPhone-om van, de illúzióim nincsenek. Valószínűleg az Apple is annyi adatot gyűjt, amennyit csak tud :D )
    Lineage/MIUI, Google nélkül, az valószínűleg nem gyűjt semmit, csak alig van már rendes kiadás valamire.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák