Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz Silenzio #27 üzenetére

    1,4 milliárd a lakosság, és ujgurok, nem rohingyák. Csak, hogy nehogy megkeverjük a jelenlévőket... :B

  • siege5

    aktív tag

    válasz Silenzio #27 üzenetére

    Azért azzal ugye tisztában vagy, hogy ez akármire fogják (még ha van is alapja), akkor is pusztán egyfajta kereskedelmi szívatás(pont Trumph alatt, jóóó vicc)? Most őszintén, te magad írtad, hogy melyik techcég nincs benne a hadiiparban, szerinted az amerikai orosz angol német francia cégek nem "tartoznak" semmiféle "kötelezettséggel" egy esetleges előre nem látható, vagy egyéb helyzet esetén? ( na ne vicceljünk)
    Ha innen nézem nem létezhetne országok közötti szabad kereskedelem, tiltsunk le mindent kezdve ugye a Googlevel ami kifejezetten felhasználja az adatainkat. (hagyjuk már ezt a ....)
    Az is furcsa, hogy jóó ideje tart ez a boszorkányüldözés, de mind a mai napig nincs semmi konkrétum, ennyi erővel jó hogy nem vitethetem be odamondok alapon jóskapistát, hogy lehallgat.
    Nem védem a huaweit, csak túl egyirányú a dolog. Nekünk felhasználóknak nincs előnyünk, csak hátrányunk (ha nem ez akkor más, az iphone-ról is kiderült, hogy adatokat szivárogtattak ki, a googleról ne beszéljünk, de akkor meg legyen a xiaomi is betiltva ésatöbbi, csak hogy az ismertebb márkákat említsem), míg odaát egy nagy ellenfelet golyóztak ki több piacról, és azért megnézném kik nyertek ezze.

    On: Maga a készülék szintén mate 20-ról jó alternatíva lenne, sajnos nálam is a GMS a fő ok amiért ez kimarad. Sajnos olyan monopóliuma van a googlenak, hogy nagyon rá lettünk kényszerítve, akár tetszik akár nem. Nem mellékes az ár sem, de fél év múlva már lehet másabb lenne. Viszi tovább amit én szerettem a szériában, és nagyon nem tudom még hogyan tovább.

Új hozzászólás Aktív témák