Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz siege5 #33 üzenetére

    Dolgoztam a HW-nek, meglepett, hogy mennyi potenciális (értsd: kettős felhasználású nyilatkozattal vámolt) hadianyag megy egy Budapest melletti raktárból keletre. Ma már nem csodálkozom rajta, csak akkor volt furcsa, hogy ebbe belecsöppentem. Ma már nem vagyok naiv, és igen, értem, amit írsz, de szerintem a hsz-em elejét vette a tiédnek, mert leírtam, hogy nem a hadiipari összefonódásokkal, hanem magával Kínával van probléma, és azt is, hogy úgy néz ki, mások sem mentesülnek az IT-ló péniszének behatóbb ismeretétől a jövőben. Szóval szerintem nem vitatkozunk semmin, maximum abban nem értesz velem egyet, hogy Kína különösen veszélyes, globális hegemóniára törő ország. Nem állítottad, hogy szerinted nem, de a szavaid alapján egyivású az USA-val, pedig hát az IT-lónak a péniszét az. Kína számtalan olyan dolgot csinál, ami példátlan még a huszadik századi történelemben is: állami támogatással a világ összes országába telepítteti a honfitársait, pénzt pumpál közép-afrikai térségekbe, amikbe a kutya nem invesztálna nyugaton, satöbbi. Jó oka van rá, csak még nem tudjuk pontosan, mi.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák