Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Korrekt teszt lett, tetszik plecsnit jó rég nem is láttam már :)).
    Simán mondanám ezt a modellt egy méltó lezárásnak is, mert már én sem látom, hogy jövőre jönni fog a P50 széria, főleg ha már ez a széria limitált példányszámmal rendelkezik, aminek legalább a felét a hazai piac viszi el.
    Sajnálatos, remek márka pedig. Bízom benne, hogy egyszer visszatérnek és megadják a módját ahogy kell.

    A tesztben találtam egy érdekességet, ami nekem is feltűnt a P40Pro-n, a P30Pro után:
    Hibátlan a helyzet éjjel is: tuti a vonalélesség, nem jelentős a zajszűrés, kiemelkedő a dinamika, bár itt-ott némileg sárgásabb a fehéregyensúly a saját szemem által látottnál, bár ezért Budapest közvilágítása is okolható. Annyira jók az automata felvételek, hogy az éjjeli mód konkrétan homályosabbat lő, így ki lehet hagyni.
    Én már kezdem elhagyni az éjjeli módot, mert az automatika annyira jól összehozza a képet + az utólagos szoftveres HDR is rásegít, hogy az eredmény elképesztő, míg az éjjeli mód kézből nálam rosszabbat hoz, mint a sima automata. Állványon már más a szitu értelemszerűen. + az automata már nem csinál olyan durván sárgás képeket, mint a P30Pro.
    Zseniális mit összehoztak. Bár a hardveres automata HDR már bekerülhetett volna, de a szoftveres verzió is egész jól végzi a munkáját olyan 90%-ban.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák