Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    Ez egy hihetetlenül jó telefon, egy hete használom.

    Üzemidőben papírformát meghazudtolóan teljesít, nálam 2 napot megy 6-6,5 óra kijelzőidővel, folyamatos LTE/wifi adatkapcsolattal, és 1-3 óra zenehallgatással, energiatakarékossági opció nélkül..

    Minden olyan opció benne van, ami miatt eddig rootolnom kellett, végre először nem érzem szükségét hogy belepiszkáljak.. :D

    A belső memóriában külön tetszik, hogy a 8GB ellenére nem csak hogy átpakolhatom az appokat SD-re, de még ezen felül (!) be is állítható alapértelmezett memóriának, így az SD erejéig lehet bármilyen nagy méretű alkalmazást felpakolni, a data nem terheli a belső memóriát, és még az apk is átrakható a data után.. :C

    Összeszerelés és anyaghasználatból simán hozza a kategória felsőbb szintjét, az optimalizálás elsőrangú, a kijelző szerintem szuper, és végre az EQ-t sem hagyták ki, szuperül szól.

    Részemről csak az OTG hiánya, a gombok háttérvilágítása és a rezgés erőssége miatt tudok érdemben belekötni, illetve a kamera lehetne részemről egy picivel jobb, de másik alkalmazással még ezen is hozható talán valamennyi.

    Ennyi pénzért egyszerűen bomba vétel, volt nem is régen kétszerennyibe kerülő Sonym, amit azért a hétköznapokban aláz rendesen... Az 50ezres kártyás árban pedig egy bluetooth hangszóró is van, az mondjuk nem egy csúcstermék, de beszólja a szobát, méretéhez és adottságaihoz mértem meglepően jól szól, még ha csak egy szitált logós OEM termék is.

    Nagyon nem bántam meg, hogy végül ezt vettem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák