Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tomboy0013 #27 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy vannak kevésbé tehetősek. Hanem arról, hogy egy ilyen fél téglányi 1-2 évre (se) tervezett ipari hulladék negyed millió forintba kerül. Mert valljuk be minden mai okostelefon ipari hulladék, mivel 1-3 évet is alig bír ki. Míg korábban a telefonok többsége akár egy évtizedet vagy többet is kibírt. Lásd a fiókomban lévő SonyEricsson C702 és K800i. Amikben az gyári eredeti alaplap és aksi van. Mai napig elmennek 4-5 napot 10 éves aksival. Megértem hogy az új okostelefonokban minden (főleg a kijelző) rengeteget fogyaszt. Ugyanakkor az alaplapjaik 3-4 évet JÓ ha elmennek. Ergo a tömeggyártás lesilányodott egy szánalmas szintre. Ugyanakkor pofátlanul elkérhetnek értük több száz gurigát is. Bár én gurigában inkább WC papírt adnék nekik. :DDD Tényleg nem bántásból írom. Akik megveszik a prémium telefonokat, megveszik. Jól is járnak a prémium hatással és a jobb kamerával, kijelzővel, gazdagabb szoftveres funkciókkal és támogatással is. Csupán annyi, hogy az én elvrendszeremben 75.000 Ft a felső limit. Egyszerűen többet nem ér meg nekem egy telefon sem. :R

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák