Új hozzászólás Aktív témák

  • CsGábor

    tag

    válasz Aryon87 #400 üzenetére

    Tizen-pár órája tesztelgetem ezt a megosztó készüléket és eddig hozza azt amit anno az one m7 megvásárlásakor éreztem. Nagy wOw érzés. Nagyon megcsinálták ezt a telefont a HTC-nél. Már csak valami normális tok kell hozzá, mert amit csomagoltak mellé az nincs egy minőségi szinten a telefonnal :). Addig jó lesz míg kapni magyarországon/ról is elérhető helyről valami spigen szintet rá.
    Hát igen... a külső, sebesség, fotózás, kijelző és hangzás(a hangszóróival) kíváló. Meghallgattam a mellé adott headsetet, nem rossz de kicsit keveslem a magas hangokat. Tartottam kicsit a hátlaptól de mióta megvan újra és újra megcsodálom, mennyire jól néz ki. Ezüstöt választottam mert ez a halványkék-ezüst átmenet jobban tetszik mint a fekete "olyanfurafekete" színe. Jó ez az "Edge Sense" . mivel a szorítás erősségét korrektül be lehet állítani igy abszolút nem kell vele erőlködni. Beálítottam olyanra amit nem fogok véletlen megnyomni de nem is kell beremegni hogy vegye az adást.
    Teszteltem délután erős napfényben a kijelző láthatóságát és átment ezen a vizsgán. Jól látható, olvasható a kijelző (mondjuk az amoledhez képest gyengébb de teljesen jól használható, nem kell árnyékot keresni ha pld. el akarok olvasni egy üzenetet).

Új hozzászólás Aktív témák