Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz RawrrSoul #24 üzenetére

    "Dolgozni nem szeretek, nem fogok hazudni..."

    Ezzel én is így voltam. Sokáig úgy tekintettem magamra, hogy ez van, én kicsit lustább vagyok mint az átlag. Pedig nem, csak korábban olyan munkáim voltak amit nem feltétlenül szerettem. Sok-sok éves útkeresést követően a fémiparban horgonyoztam le végül és lakatos/hegesztőként tevékenykedem. Megkövetel némi kreativitást és problémamegoldó készséget az embertől de pont ezt szeretem benne. Nem fásulsz bele. Most végre azt érzem, hogy a helyemre kerültem. Nem úgy kelek ki az ágyból reggelente, hogy f@xom bele megint menni kell és ez számomra nagyon fontos. A pénznél is sokkal fontosabb. Az, hogy jó pénz is van benne az már csak ráadás. Szeretem benne, hogy nagyon változatos nincs két egyforma munka így soha nem unalmas. Mondjuk ezt a múlt héten abban a b.zi szélviharban több mint izgalmas volt belemezelni szóval hatványozottan igaz, hogy nem egy unalmas meló. :P Az a lényeg, hogy senki ne ragadjon be egy olyan munkába amit nem élvez. Legyen ereje váltani. Amint az ember rátalál arra a munkára amiben nap mint nap az örömét leli egy csapásra magától a helyére kerülnek a dolgok. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák