Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz beyruth82 #25 üzenetére

    ez most sincs másképpen... én Xiaomi Mi A1-ről váltottam.Kamerában iszonyat pocsék, munkás telefonnak vagy gyereknek candy crush-ozni bőven jó, de fotózni ne akarjon vele senki, a kamera manuális módja egy hulladék... Ha elfogadható képeket szeretne vele csinálni valaki akkor megoldható, rá lehet mókolni a Google Kamerát és a Camera2API-t,végsősoron a hardver támogatja,de a Xiaomi ezen is spórolt... HPlay: A kijelzőt meg nagyon szépen lehet látni max fényerőn verőfényes napsütésben is az utcán, tegnap teszteltem... (Ez mondjuk a Mi A1-nl sem volt másképpen, azt is szépen lehetett látni), NFC... ha már szóba került a Xiaomi, egyre több telójából hagyja ki, miért? a fém hátlap miatt? nem indok! A Honor Play is fémházas,mégis van benne NFC! A Honor megtudta oldani,a Xiaomi nem volt rá képes. Az a kicsi ketyere amivel a tesztekben meghatározzák a nit értéket mehetne a kukába, kint az utcán kell kipróbálni,látni valójában... még fényképpel sem lehet olyan képet készíteni a kijelzőről kint az utcán verőfényes napsütésben mint ahogy az emberi szem látja valójában,próbáltam,akkor ne egy zsebketyere által kiírt szám alapján határozzák meg a kijelző olvashatóságát,egyre jobban azt érzem hogy a prohardver mobilos csapat kezd egyre jobban alulértékelős lenni...de ez az én véleményem, bocsánat a PH mobilos csapatának ha valaki sértőnek veszi...

    amúgy aki kíváncsi rá: Pocok F1 és Honor Play

    Nos, a S845 valóban erősebb széria mint a K970, de!, a 970 a 835 versenytársa, a 845nek majd a K980 lesz... a másik szempont,oké hogy olcsó, de mi az olcsóság ára!? a HPlaynél a kamera,én ezt hoznám fel,de egy gamereknek szánt telefonba nem is kell full prémiumos kamera,feleslegeskategóriáján belül elég jó szerintem... de a PocokF1-nél mi az olcsóság ára?! Mi az ami esetleg kimaradt? Mert ugye olcsó húsnak híg a leve... bár szerény saját vélemény ez is, nálam nagyon leszerepelt a Xiaomi gyártó...annyira fényezik magukat hogy olcsó meg jó, az biztos hogy olcsó,de a jótól nagyon messze van...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • joey04

    titán

    válasz beyruth82 #25 üzenetére

    a2, note 5, mi 8 szériáknál ez már nagyon nem igaz.

    30: ebben mi a nem semmi? :F

    34: az a vetélytársa, ami éppen piacon van.

    38: omg :W

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák