Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz bedibazsa #5684 üzenetére

    Szia! A siófoki üzletben!
    (#5685) Divinity
    A VOIP egy nagy sz@r! Kint Németországban ment folyamatosan 2db PC amiben 2db sim volt. Itthon szintén volt egy szerver jellegű pc szintén egy sim kártyával és 2db voip telefonnal az irodában. Elméletileg mindegyik rendes nagy sebességű net hálózaton volt amíg meg nem untuk azt, hogy használhatatlan! Ezt a "költséghatékonyság" :DDD :N miatt építtette fel annó' a főnököm, hogy ne legyen magas a mobil költség. Soha nem tudtunk az ottlétem alatt normálisan működő beszélgetést folytatni! A legjobb esetek is egy-két percre korlátozódtak. Pont úgy ahogy most az ismerősömmel szoktam beszélni az USA-ból. Neki korlátlan hívása van hozzánk DE szinte mindig berogyik a rendszer pár perc után. Az is teljesen mindegy, hogy melyik állomáson keresztül jön a hívása, volt már minden skócia, spanyolország, németország, olaszország, stb. Természetesen nem Ő választ ezek között! De mindnél ugyanaz. Tehát a VOIP nekem még mindig egy placebó! Bármelyik netes alkalmazás jobb!

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák