Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz barisssa #5271 üzenetére

    Szia! Ezen csak és kizárólag akkor látszik "belül" apró négyzetháló ha rá/bele süt a nap. Működés közben semmi nem látszik és nincs "hülye" hangja sem. Nem akarom sehova sem dicsérni de nekem megfelelő a kivitel és a minősége is. Természetesen igények és pofonok között óriási különbségek vannak. :B Még "süt" a nap megpróbálok egy közeli képet adni a sötét kijelzőről. Ja és látszik rajta, hogy már egy karctól megmentettem a kijelzőt amit ez szedett össze :B

    Itt a kép ami csak akkor mint most, hogy kivittem és belesütött a napfény látszik. Ez a telefon működése közben nem mert onnan nem verődik vissza semmilyen fény és a telefon saját "tapi" rácsozata is ilyen! Mondjuk azt nem tudtam még eddig eldönteni, hogy ebben van-e a "drót" vagy csak simán a kijelző felületét nagyítja ki a plusz üveg. Akinek nincs rajta az megnézhetné, hogy látszik-e valami a napon sötét kijelző mellett.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák