Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz qltsar #4865 üzenetére

    "Rmelem, nem nyitottad meg...eloszor huzd fel 8.0-ra"

    De, mert a 8 (b368) akkor meg a jo feneert nem akart felmenni (lasd lentebb).

    "utana nezz a treble ROM-ok kozott korul,"
    "Ha root kell ... Custom romokkal is csak a baj volt, AOSP + RR-t próbáltam, csomó minden nem működött normálisan, kezdve a gombokkal."

    Csak "root" lesz a gyari rendszeren, nem rakok fel custom romot: koszonom mindenkinek a tapasztalatokat veluk.

    "DC Unlockerrol ... a bejelentesig megjelent telefonokat ezutan is lehet nyitni vele"

    En ugy gondolom (de nem tudom biztosan :) ), hogy nem csak a regi telokkal megy majd, hanem adnak hozzajuk ujakat is, itt egyszeru rakeresni egy-egy adott modellre: suppported bootloaders.

    "Az unlock code-ot meg is kaptad?"

    Igen, azaz nem ok kuldik el: a fenti linken levo hcu program kommunikal a dc service-szel (API), valszeg elkuld nekik egy kodreszletet, es azt a dc visszafejti valamilyen algoritmus szerint, s visszakuldi, majd a hcu program megjeleniti a vegen.

    "Nekem egyik TWRP sem működött jól ... Ahogy mar irtam, nincs normalis TWRP."

    Koszi, lattam, hogy xda-n is irtak, hogy at kell nyalazni a preferalt twrp thread-et a "hiba-lista" miatt.

    "Ha root kell, akkor azt anélkül is tudsz varázsolni a telefonra, pár hete le is írtam, hogy hogyan."

    Koszonom nagyon, lattam a hozzaszolast, most majd atolvasom tuzetesen (a tobbi topikkal egyutt) ! :)

    A 8.0 (b368) felrakasarol: jol megszenvedtem vele, sem a 3 gombos modszerrel, sem a tarcsazoban beirt kod utan nem akart feltenni semmit sem (full update zip fajlok).
    Eloszor 7.0 volt rajta, bootloader nyitas nelkul:
    - letoltottem netrol a b370-et , probaltam upgradelni: "Upgrade failure ..." par masodperc utan (mar rogton az elejen)
    - letoltottem netrol a b365-ot: detto ugyanaz a dolog
    - firmware finderrel letoltottem b368-at belso memoriara, kitomoritettem a file managerrel: ugyanaz! :)

    Megjegyzesek:
    - sim kartya nem volt a teloban
    - belso memoria csinaltam a dload konyvtarat, es csomagoltam ki bele mindent, ami a zipben volt

    Es igy sikerult: ekkor mar a bootloader nyitva volt (!) es sikeres upgrade utan nyitva is maradt!!! :) (ezen en csodalkoztam a legjobban)
    - firmware finder-ben: adott regio, hivatalos verzio beallitva
    - wifi settings-nel local proxy beallit
    - majd manual full firmware update
    Es igy nem reklamalt, hogy nem jo. :)

    Van elkepzelesetek, hogy mi lehetett a gond? (a jovore nezve) Be tudtok linkelni egy firmware-t amit nektek sirelt pl 3 gombos modszerrel up/downgradelni?

    A terv az volt, hogy ma este majd twrp, HuRUpdater, magisk, phoenix kernel megy fel ra, de majd meglatom, ha atolvastam a csomo oldalt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák