Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz 7Heads Drago #264 üzenetére

    a honort szarnak tartod játékra alkamatlan és csak samsung s7-től felfelé lehet játszani
    nem írtam ilyet ne hazudj kérlek.

    A note 7 téma pont annyira trollkodás mint a huawei hátértár sztori
    tehát te magad is úgy viselkedsz, mint azok akiket elítélsz.

    És persze megint miattam.
    Miattad IS. Pont annyira vagy hibás a kialakult helyzetben mint a másik fél, trolkodsz, offolsz és minden egyéb, csak képmutató módon előadod, hogy ez milyen rossz dolog.

    Most direkt kínzod magad egy hulladék kijelzős telóval?
    displaymate teszten a legjobb IPS kijelzős telefon lett az iPhone 7. De ez csak úgy mellékvágány. Látom szelektíven olvasol, de segítek: szebb a kijelző (nem amoled vs ips különbségről beszélek). ezt írtam.

    Én se adok neked tanácsokat ez ügyben.
    Nem, te csak elítélsz. És itt sem a lényeget fogtad meg, mert az ez lett volna: mellesleg édes mindegy játszol-e, azonos áron jönnek, az egyiknek alkalmas a hardvere komoly 3d alkalmazások gond nélküli futtatására, a másiknak nem.

    A lényeget továbbra is tartom: Más szemében a szálkát is, a sajátodban a gerendát sem veszed észre, mert pont azt csinálod amit elítélendőnek tartasz, csak te képmutató módon elítéled az ilyesmit. De azért csinálod.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák