2019. április 26., péntek

Gyorskeresés

(#1) Bad Pritt

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Számomra a Titanfall 2 a generáció legjobb multis lövöldéje, úgyhogy tuti kipróbálom. Nem tudom miért, szinte minden lényeges címet kipróbáltam PC-n vagy PS4-en, ez az egyetlen, ami kis szünettel, de megjelenése óta a mai napig megmaradt a gépen. :)
Ha tényleg 1:1-ben megmarad a gameplay, akkor érdekes lehet, de minél előbb jó lenne egy rendes harmadik rész.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#2) Tsa-bika válasza Bad Pritt (#1) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

:K
Annyira szeretem, hogy a mai napig az egyetlen game amiért kétszer adtam pénzt. Elsőre hiába olvastam el mindent, mégis átkúrtak a G2A-n és csak lengyel és orosz volt a választható nyelv...Másodjára, mivel csak ez az egy játékom volt Originen, ezért csináltam új account-ot (az indiai fiatalember is csak ezt tudta javasolni a nyitott ticketemre EA-nál) és megvettem dobozosan, hogy kint legyen a polcon és végre angolul küldjem :DDD

Ha ugyanaz a dinamikus, pergős ereszd el a hajam hangulata lesz, mint a 2-ben a multinak, vagy csak megközelíti, akkor néha azért belépek egy menetre. Attól tartok, hogy butított pilo vs pilot játék lesz. Ha nincs grappling hook és falon futás, akkor lehet ki se próbálom.

[ Szerkesztve ]

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#3) Bad Pritt válasza Tsa-bika (#2) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Igazából ha egy az egyben meghagyják a képességeket, csak mondjuk balansz miatt előre definiált kasztokba sorolják őket az nem lenne rossz. Ha a gunplay és movement megmaradna ugyanilyennek, vertikálisan bővített, aránylag kisebb, vagy jól beépített pályákkal, az nagyon atom lenne. Nem kellenének 20 perces menetek, lemenne egy kör pár perc alatt és lehetne pörgetni, igazi adrenalinbomba lenne.
Vagy úgy is meg lehetne oldani, ha nem bizonyos időközönként csökkenne a szokásos "kupola", hanem folyamatosan, lassan szűkülne és mondjuk rendes fizikai akadályként az is mászható lenne (TF2-ben is van ilyenre példa).
Ezek csak ötletek, egyre jobban tetszik a saját fejemben kreált kis Apex Legends játék. :DDD

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#4) ribizly válasza Bad Pritt (#3) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Na az valóban komoly volna. Én nagyon kíváncsi vagyok rá. Bár még nem értem a Titanfall 2 story végére sem, meg a multit sem toltam annyit, mint anno az első részben. :U

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad... |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

3 VS 3 cucc lesz (nem vicc) 8 választható karakter, de nem mind megvehető állítólag ingame kredittel. A karakterek más tulajdonságokkal rendelkeznek OverWatch módra, hogy "kiegyensúlyozzák" egymást.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#6) Maxxy10

Maxxy10
(senior tag)

PC only?

(#7) oriic válasza Maxxy10 (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem. PC, XO, PS4.

Két stream lesz ma amúgy. Egy a hírben is olvasható 5 órási, meg egy este 9kor.

Live-Die-Respawn

(#8) SwitcX

SwitcX
(őstag)

Nekem ez mindig is egy minőségi robotos cod marad, viszont sosem tudtam megkedvelni a játékot pl a titánok miatt. A BR módból eddig egyedül a BO4 maradt meg, épp ezért kíváncsian várom az AL-t. Hátha végre megszerettetik velem a br-t.

(#9) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hivatalosan bejelentve, trailerekkel, letöltési linkekkel frissítve. :C

Live-Die-Respawn

(#10) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Akit érint:

Apex Legends topik

Live-Die-Respawn

(#11) .LnB válasza Bad Pritt (#1) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Biztos nem az a botanikus "izé"? :D ;]

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#12) sixpak válasza .LnB (#11) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

:D
Számomra az....Titanfall-t nem toltam, egyiket sem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#13) Bad Pritt válasza .LnB (#11) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Kicsit elírtam, fps-t akartam. :D
De amúgy kb holtverseny. És mindkettő EA. Shame.

(#14) .LnB válasza Bad Pritt (#13) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ja, a Battlefront 2-ért meg nem adtál 3ezret mert EA.. :D

(#15) Bad Pritt válasza .LnB (#14) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Azért mert egy szégyenteljes pontja volt a játéktörténelemnek. És mert kanyarban sincs a másik kettőhöz pl. :D

(#16) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

És ez a bánat lesz a Titanfall 3 HELYETT! Szégyellje magát az EA.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17) ribizly válasza [Prolixus] (#16) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Kellett már nekik is egy f2p game, ami bevonza a népet. A legviccesebb, hogy a friends listában van egy nagy Link to Steam gomb. :D Az azért ciki. :DDD
Egyébként nem lenne ez rossz, ha nem Titanfall-ból nőtt volna ki (hol a falon futkározás, meg a vertikális gameplay, ami a lelke?) meg mondjuk a CoD BO4 előtt. Így ez sajnos bukó.

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad... |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Fitzgerald válasza ribizly (#17) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Nem pilot karakterrel játszol, hanem egy egyszerű grunt-al. Ezért nincs falon futkározás, meg ezért nincsenek titánok. Meg ezért nem hívják Titanfall-nak.

[ Szerkesztve ]

(#19) Bad Pritt válasza Fitzgerald (#18) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Hát akkor itten nagy átnevezések vannak, mert az Apex Predatorok a gonosz zsoldos pilóták voltak a TF2-ben, szóval azt gondolná az ember, hogy a legendák is minimum pilóták lesznek. :D
Az a rajzfilmes trailer segítség lehet ebben, mert aszerint ezek a karakterek ilyen szerencsevadász zsoldosok, nem hivatásos IMC vagy Milicista katonák (már). Szerintem.

(#20) ribizly válasza Fitzgerald (#18) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Oké. De miért nem? Miért kellett ledegradálni a pörgős játékmenetet?

(#21) GodGamer5 válasza [Prolixus] (#16) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

+1
Elég szomorúak ezek a trendek. :(
Ránézésre ez egy hulladék.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#22) .LnB válasza GodGamer5 (#21) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Nem, hogy örülnél, hogy végre megjelent egy játék PC-re is. :D

(#23) Fitzgerald válasza Bad Pritt (#19) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

A kapcsolódó lore-ról én sem tudok többet mint te, biztosan készül majd valami wiki, ahol szépen meg lesz magyarázva minden.

@ribizly

Könnyebbet, kettőt. Én most fogom kipróbálni, utána tervezek csak véleményt formálni. Mivel ugye ingyenes a játék, erre mindenkinek megvan a lehetősége.
Ami bizakodásra adhat okot az az, hogy ugye azt már tudjuk, hogy a Respawn nagyon vágja, hogy hogyan kell élvezetes multis játékot készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Magie

Magie
(újonc)

Ez egy újonnan induló Apex Legends Discord szerver kizárólag magyaroknak.
- Csapatkereső
- Hírek, Frissítések
- Stream megosztás
- Youtube megosztás

Csatlakozz hozzánk és találkozzunk online!
https://discord.gg/3Ee4spM

(#25) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

Amúgy meglepően pozitív az összes vélemény eddig a játékról, ha túl tud lépni az ember azon hogy ezt is nyilván az EA erőszakolta ki és ezt kapjuk Titanfall helyett.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#26) Fitzgerald válasza [Prolixus] (#25) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Engem ez a része nem is lep meg, mégis csak a Respawn készítette, ők eddig még nem nagyon lőttek mellé.
Attól sem félek, hogy ne lenne majd bőségesen tartalom hozzá. A TF2-höz is sorban jöttek a jóféle ingyenes tartalmak még nagyon sokkal azután is, hogy akkorát zakózott a játék anyagilag, mint szódás a lovát.
TF3 meg tuti lesz majd, csak ki tudja mikor.

(#27) gantum

gantum
(fanatikus tag)

hát a tutorial annyiból ál, hogy így kell lőni, meg vannak képességeid. nekem mint battleroyalnoobnak ez kevés volt. bedobott mecsbe és fegyvert is alig találtam, és utána sem éltem sokáig. :D

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#28) ribizly válasza gantum (#27) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

A loot marha kevés, de legalább ritka is. Nem is értem miért kell "így kell lőni egy FPS-ben" tutorial, miközben a HUD-ot meg a BR-t nem mondja el...

(#29) Fitzgerald válasza gantum (#27) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Hát jah, ha szar helyre sikerül ugrani és alig van loot, az nyalóka. Menni kell tovább, közben meg imádkozni, hogy nem szednek le.
De lehet olyan helyre is ugrani, hogy azt sem tudod, mit vegyél fel. Ami nem kell azt pingeld a squadnak.
Ez a pingelés amúgy nagyon nagy ötlet, én a voip-t idegenekkel amúgy is rühellem, főleg amikor brutál pundzsábi akcentussal üvöltik veszettül hogy "hé bro, bro! hír dö wepön, kám pikitáp bro! kám lecgó! bro!"

(#30) ribizly válasza Fitzgerald (#29) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Ez talán a legnagyobb feature. Nekem is rendkívül bejött.

(#31) saelin válasza Fitzgerald (#29) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Még így van ilyen... :D Ha jól láttam nem is lehet kikapcsolni a voip-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#32) Fitzgerald válasza saelin (#31) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Én sem találtam ilyen opciót, de legalább a hangerőt le lehet venni teljesen.

(#33) Komplikato válasza saelin (#31) üzenetére

Komplikato
(PH! kedvence)

De át lehet állítani, hogy szövegesen jöjjön csak, nem? Meg ugyan ezt visszafelé is. Meg is lepődtem ezen a beállításon.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#34) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Jelenleg első helyen van a játék Twitchen, szinte minden nagy Streamer ezzel játszik, 327 ezer néző jelenleg. Azért ez szép. :K Addig nézem a streameket, hogy még én is kipróbálom aztán. :D

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin: Hopkins955

(#35) fornettisuti válasza Hopkins95 (#34) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Minden csoda három napig tart.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#36) Hopkins95 válasza fornettisuti (#35) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

De erről most még Zoly az Otherworld csatornáról is jókat mondott, holott ő nem szereti a Battle Royalt. Most jövök a streamről, ezt ő maga mondta a végén, hogy meglepő módon le tudja kötni ez a játék. :)

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin: Hopkins955

(#37) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#34) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Hát az, hogy a nagyok ezzel játszanak nem biztos a játék érdeme, lehet kaptak motivációt hozzá :)

Majd ha tavasszal is ezzel tolják és nem mennek vissza a saját kis birodalmaikba, akkor lehet sikerről beszélni.

(#38) .LnB válasza Bad Pritt (#37) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Ninja is Blackoutozott mikor megjelent a CODBO4. Mondta is, hogy milyen jó, lejárt a szerződésben foglalt időtartam, azóta se indította el szerintem. :D

Tegnap nyomtam két kört. Nem kapott el a "na ez az!' hangulat. Nem rossz, fogok majd vele játszani. Csak előbb befejezem az aktuális single player játékomat. A movement-tet nem lehet úgy összefűzni sajnos mint a TF2-ben. :( Falon futás nincs is ha jól vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#39) Bad Pritt válasza .LnB (#38) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Engem se kapott el annyira, mint vártam volna, viszont az tuti, hogy nincs f2p játék hangulata. A movement földön 1:1-ben TF2, viszont az nekem is fura, hogy nincs double jump, wallrun, egyedül a grappling hook van meg a robotcsávónál, megyek a fal mellett és ugranék rá, nem lehet, anyád, nem az a játék... :D
Mondjuk sok sikerélményem nem volt még, nézelődtem leginkább, de számomra az egész játék sokkal intuitívabbnak és összeszedettebbnek tűnik, mint a többi BR, nagyon erős a játékmenet, várom a solo módot, azzal tuti sokat fogok szórakozni, aztán jöhet a TF3, hacsak el nem kaszálják vagy háromszor addig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) fornettisuti válasza Hopkins95 (#36) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

meglepő módon le tudja kötni ez a játék

úgy, hogy meg egy napja sincs kint a játék, majd kérdezzük meg erről három hónap múlva is, amikor mar a játék címére sem fog emlékezni :)

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#41) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Nekem egyre jobban tetszik a játék.
Ami a legjobb, hogy még azt a frusztrációt is képes managelni, ami a battle royal műfaj egyik velejárója: lootolsz fél óráig, csak hogy utána leszedjenek fél pillanat alatt, utána meg vagy nézel mint hal a szatyorban,
vagy kilépsz, és kezded elölről az egészet. Na itt eddig tökre nem éreztem frusztráltnak magam, többször fel is vették a dogtagemet, és újra spawnolhattam.
A Black Ops 4-et a trial héten olyan 40 perc után töröltem is a rákba, annyira nem jött be.
De ez faszájos kis játék lett.
Megértem hogy sokan csalódottak, amiért nem a klasszikus Titanfall játékmenetet kaptuk, de én így is rendkívül jól szórakozok, és ahogy látom, mások is. Szerintem meg fog állni két lábon ez a játék.

(#42) sixpak válasza Fitzgerald (#41) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Letöltöm este én is, az első BR próbálkozásom lesz...grafika nagyon szutyok?
Videók alapján Team Fortress 2 jut eszembe a látványról.

(#43) Bad Pritt válasza sixpak (#42) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Szerintem iszonyat szép a maga túlszaturált módján. DrDisrespect streamjében beszéltek arról, hogy kicsit Halo-s, ebben van amúgy valami. Részletesek a textúrák, jók az effektek, a TF2-nél valamivel szebbnek érzem, szimultán játszottam tegnap a kettőt.

(#44) sixpak válasza Bad Pritt (#43) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Jó hírek, köszi. :R
Amúgy squadok vannak vagy mindenki egyedül?

(#45) Bad Pritt válasza sixpak (#44) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Jelenleg 3 fős, ha egyedül vagy, random pakol melléd embert, jön majd az egy és kétfős lehetőség a jövőben.

Amúgy vannak ilyen pingelési lehetőségek játékon belül, elég jól lehet így terelgetni az embereket, meg üzengetni gyorsan.

(#46) sixpak válasza Bad Pritt (#45) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Nagyszerű, este próba....köszi.

(#47) ribizly válasza sixpak (#42) üzenetére

ribizly
(PH! kedvence)

Nem nagyon érdemes összehasonlítani azzal. Attól mérföldekkel szebb.

(#48) oriic válasza Bad Pritt (#45) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Plusz ugye mint kiderult jon solo es duo is hamarosan.

Live-Die-Respawn

(#49) Bad Pritt válasza oriic (#48) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Azt is írtam. :D

(#50) oriic válasza Bad Pritt (#49) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ok innom kell egy kavet...Sry

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.