Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz mettek #5 üzenetére

    Nem tudom mennyit játszottál online nekem eddig 200 meccsem van MyClubban, de rohadtul nem élethű. Sose volt az de most nagyon nem. Minden védekező skill nagyon túl van tolva, sprintben rádfut az ellenfél és azonnal elveszi a labdát, kicsit löknek rajtad már azonnal elveszted az egyensúlyod és a labdát, a kapus meg leér olyan helyekre ami lehetetlen. Ráadásul a csapatszintű AI védekezés is borzasztóan erős, még egy teljesen kezdő játékosnak is nehéz sok gólt rúgni. Az ilyeneket a 16-ban 10-15 gólokkal vertem, most meg örülök ha négyet tudok nekik rúgni. Labdatartó, támadó futballal szinte lehetetlen érvényesülni, mert nem tudsz megcsinálni egy kényszerítőt a 16-os előtt, ha véletlen összejön a lövésig már nem jutsz el, az meg, hogy kipasszold laposan az ellenfelet kb lehetetlen. Távoli lövés vagy szabadrúgás is ritkán akad be. Úgyhogy mindenki leparkolja a buszt a kapu előtt és kontrázik, ez az online. Szinte kizárólag csak az ellenfél labdavesztéséből lehet gólt rúgni, vagy ha van egy jól fejelő centered akkor esetleg van esélyed beállt védelem ellen is szélről beadásokkal. De kb ennyi és amiatt borzasztó egysíkú az egész online.
    És ráadásul a Barcelonával reklámozzák a játékot amitől nem is lehetne messzebb. Nevetséges.

Új hozzászólás Aktív témák