Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

szuper, jöhet :C...
mindig is érdekelt...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Természetesen Xbox-ra is jön Reach. Multiplayer ingyenes lesz mindenkinek akinek MCC megvan, alapjátékért és Firefight-ért külön fizetni kell majd.

Live-Die-Respawn

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

[link]

Live-Die-Respawn

(#4) Hunpriest

Hunpriest
(fanatikus tag)

Mondjuk azt olvasom, hogy nem egy pakk lesz ami mindent IS tartalmaz, hanem kronológia sorrendben jelennek majd egy és külön-külön lehet majd megvenni a részeket.

(#5) oriic válasza Hunpriest (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Igen, Reach az első. Kérdés, hogy milyen sűrű jönnek majd az új részek.

Live-Die-Respawn

(#6) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mind jön Gamepass, akkor a PC-sek nagyon jól jàrnak ezzel.

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#7) Giovan! válasza oriic (#5) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Ez egy remek hír, azzal ugyanis nem is játszottam még :DDD

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#8) oriic válasza Giovan! (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Talán a legjobb rész, még úgy is, hogy tudjuk már előre a sztori végét ugyebár :R (Pedig megjelenéskor utáltam, mert szembe ment a könyvvel, de azóta dobogós lett nálam)

Live-Die-Respawn

(#9) Giovan! válasza oriic (#8) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Igen, a cutscene-ekbe én is belenéztem már, elég tetszetősnek tűnik :K

Az árról amúgy lehet tudni valamit?

(#10) - = Zk = - válasza oriic (#3) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

és ezek közül melyiknek van single része?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#11) Giovan! válasza - = Zk = - (#10) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Mindnek :F

(#12) [Prolixus] válasza oriic (#8) üzenetére

[Prolixus]
(PH! addikt)

HOLY. MOTHER. OF. MASTER. CHIEF.

(#8) oriic

Pont ezért nem szeretem azt a részt. Hogy játéknak milyen nemtom, csak youtebobon néztem végig. De a könyv sztorija ezerszer jobb.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#13) - = Zk = - válasza Giovan! (#11) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

remek, ezt akartam hallani... :K
csakmert engem a multis dolgok már nem vonzanak, sandbox player vagyok az elmúlt 1,5-2 éve... ezért érdekelt...

(#14) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Nagyszerű. :))

*** powered by Samsung Galaxy S10+

(#15) oriic válasza - = Zk = - (#13) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azt azért nem szabad elfelejteni hogy a csomagból az első három rész már nem mai csirke, szóval akiknek eddig kimaradt a teljes Halo sorozat, azoknak lehetnek benne furcsaságok. (Pl Halo 1-2-3-ban nincs futás)

Live-Die-Respawn

(#16) - = Zk = - válasza oriic (#15) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

:Y

(#17) oriic válasza - = Zk = - (#16) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Plusz a legtöbb fegyverrel nincs váll-célzás sem. :D (Ok ez egy Counter Strike után nem sok PC-snél lehet zavaró) :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) - = Zk = - válasza oriic (#17) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

sose "cséztem" ... szal...
fura lesz no :C...

(#19) oriic válasza - = Zk = - (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A lényeg, hogy a kezdeti részeket nem szabad mai FPS-ként kezelni. Grafikai upgrade-et kaptak, de a gameplay az már régi. Így is jó nyilván az összes rész, de nem szabad ilyenek miatt anyázni majd őket. Más korban jelentek meg.

Konzolon találkoztam sajnos olyannal, akinek pl a futás hiánya zavaró volt és inkább elhordta minden szarnak a teljes szériát emiatt.

Live-Die-Respawn

(#20) Darth_Revan

Darth_Revan
(PH! kedvence)

Az MS Store-os változat az össze lesz kötve az XBoxos achikkal azaz az ott elkezdetteket tudom folytatni PC-n vagy teljesen külön rendszer ?
Boxon az achik nagy része kész van és nem 1-2 igazán hajtépős nehézségű van köztükígy jó lenne azt folytatni :)

Steam-en meg vajon mekkroa világégés lenne ha a megjelenés előtt 1 héttel bejelentenék, hogy 1 évig Epic Store-ra költözik exkluzívan? ;]

A Reach felújítására kíváncsi leszek...a Halo 2-t úgy felújították, hogy ennél jobb talán csak a Resident Evil 2 remake azóta is.

[ Szerkesztve ]

(#21) oriic válasza Darth_Revan (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"Az MS Store-os változat az össze lesz kötve az XBoxos achikkal azaz az ott elkezdetteket tudom folytatni PC-n vagy teljesen külön rendszer ?"

Egyelőre nincs róla szó, hogy Play Anywhere lesz a csomag, így nem tudjuk, hogy az acsikkal mi a helyzet.

"A Reach felújítására kíváncsi leszek...a Halo 2-t úgy felújították, hogy ennél jobb talán csak a Resident Evil 2 remake azóta is."

Én nem számítanék Anniversary szintű felújításra, inkább csak olyanra mint Halo 3-4, vagyis textúra felbontást növelnek meg meglesz a 60 FPS.

Live-Die-Respawn

(#22) Darth_Revan válasza oriic (#21) üzenetére

Darth_Revan
(PH! kedvence)

Francba akkor így már nem instant buy és el kell gondolkodnom rajta......

.... hogy Steam-en vagy MS Store-ban vegyem-e meg a megjelenés napján :DDD

(#23) oriic válasza Darth_Revan (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Szóval Steamen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) CocooN-z

CocooN-z
(őstag)

Van akinek egy álom valósul meg... lehet tudni h Digit only lesz? Illetve ha pc, akkor tudja majd a 21:9 et? Eleg menő lenne :)

(#25) oriic válasza CocooN-z (#24) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Digit only. Wide screen support tervben van.

Live-Die-Respawn

(#26) Giovan! válasza Darth_Revan (#20) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Bár máshoz is annyira értene a 343 mint a remastered-ek gyártásához... ;]

(#27) Darth_Revan válasza Giovan! (#26) üzenetére

Darth_Revan
(PH! kedvence)

Erre csak ennyit: [link]

:DDD

(#28) Dizson

Dizson
(tag)

Ezek után minek vegyen az ember xboxot. Mindegy. Eddig is jobban örültem a PC+PS kombónak.

[ Szerkesztve ]

(#29) Kr/\toS

Kr/\toS
(senior tag)

Van isten! Instant buy! :R

(#30) Dilikutya válasza Dizson (#28) üzenetére

Dilikutya
(PH! félisten)

Aki nem akar PC-vel bajlódni a nappaliban, de pl. érdekli a Forza, az mit vegyen? Mert van ilyen. Én sose vennék, de nem vagyunk egyformák.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) rodrigez válasza oriic (#8) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Nekem is az a kedvencem. Persze Chief a legjobb karakter és a számozott részek 1-3-ig mind fantasztikusak, de a Reach hősei valami teljesen újat adtak, az addig eléggé Chief központú játékhoz. Az utolsó küldetés és a záró jelenet az mostanáig libabőrössé tesz. A zenéje pedig valami fantasztikus volt. Nálam meló közben gyakran felcsendül a Tip of the Spear track :) Nagyon-nagyon várós! Remélem nem évente jön ki egy "új" rész PC-re. Az azért vicces lenne, hogy még 2023-ban is ősi Halo játékok érkeznek.

(#32) CocooN-z válasza oriic (#25) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Köszi! :) Azért addig marad a Xone amíg az 5. Rész nem jön PC re, de ezek insta buyok lesznek.

(#33) xtremez

xtremez
(fanatikus tag)

Csak hagyják benne a split screen opciót mind multi és coop mód esetén és akkor biztos vétel! Erről nincs valami info ?

(#34) lmno válasza Dilikutya (#30) üzenetére

lmno
(senior tag)

Vagy aki a RDR 1-2-vel akar játszani a legjobb minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#35) oriic válasza xtremez (#33) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem volt tola szo, de kizart h kivegyek. Hozzanott a sorozathoz.

Live-Die-Respawn

(#36) Darth_Revan válasza xtremez (#33) üzenetére

Darth_Revan
(PH! kedvence)

Elég ciki lenne ha kivennék, hisz ez fontos része a játéknak...sőt annyira fontos, hogy pl van olyan achievement, hogy Halo CE-ben 4 játékos nyomjon egy multit ugyanarról a gépről split screen módban :Y

Inkább az a kérdés, hogy a nagyobb erőforrás miatt többre lesznek-e képesek? Pl Halo 3 és ODST-ben (tippre az XBox limitált erőforrása miatt) max 2 fős split screent enged. Kíváncsi vagyok a PC-s verzióban ezt megemelik-e 4-re.

(#37) Dizson válasza Dilikutya (#30) üzenetére

Dizson
(tag)

Csak így szépen lassan megölik a konzolukat, mivel egyre kevesebb a boxos cím. Nem mintha eddig olyan baromi sok lett volna. Ezért is mondtam a pc és ps kombót.

[ Szerkesztve ]

(#38) wesder válasza Dizson (#37) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mennyiből raksz össze egy XOX erősségű gépet?

(#39) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Fent van már Steamen, a megjelenésnél a "Hamarosan" szerepel, árról nem találtam infót.

Biztosan sokan le fogtok oltani, de kár, hogy csak most lesz elérhető PC-n, mert nekem a játékélmény része a látvány is, és ami a maga idejében még jónak számított, az mostanra már elég gagyinak hathat.

(#40) csiki_92 válasza Dizson (#37) üzenetére

csiki_92
(senior tag)

És mi a helyzet a PS+Xbox kombóval? Vagy törvényszerű, hogy mindenkinek van otthon egy gamer PC-je? :U

(#41) wesder válasza csiki_92 (#40) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem tudtad hogy minden PS4 felhasznàló rendelkezik egy Gamer PC-vel hogy az Xbox létezése értelmetlen legyen?
Egyébként ha megszünne az Xbox mint konzol, akkor a Sony olyan àrat kérhetne a PS-ért, amit nem szégyel. Ehez is biztos örömködve tapsikolnànak egyesek.

(#42) - = Zk = - válasza antikomcsi (#39) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

..én speciel örülök, hogy megjelenik.. a látvány?! háát.. lesz amilyen lesz..
mai napig játszom még a Transport Tycoon Deluxe-szal... :C

(#43) Šolaire

Šolaire
(PH! addikt)

Erre azóta várok hogy eladtam a 360-at. Nem vagyok nagy fps rajongó de ez jöhet bármikor. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#44) Šolaire válasza antikomcsi (#39) üzenetére

Šolaire
(PH! addikt)

Nem vagyunk egyformák. Nekem elég ha meghallom a játék zenéjét a menüben és el vagyok varázsolva. Így hogy jön steamre nálam első napos vétel lesz. :) kinézet meg számomra másodlagos. Most is a Kotor 2 pörög.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#45) szupermacs válasza oriic (#2) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Remélem teljes áron jön majd.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#46) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Nekem ez a Halo sorozat abszolút kimaradt az életemből. Semmit nem tudok róla kb., se a sztorit, se semmi. Az megvan, hogy itt a fórumon pár usernek van Halo-s avatarja, az a fura sisak. :D
Ha jön Steamre, ránézek, persze az ár is számítani fog.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47) Hunpriest válasza oriic (#35) üzenetére

Hunpriest
(fanatikus tag)

Az eredeti PC-s részekben sem volt split screen úgy emlékszem, szóval simán lehet hogy ezekben se lesz.

(#48) Hunpriest válasza oriic (#35) üzenetére

Hunpriest
(fanatikus tag)

De a Steam adatlapon ott a válasz: Single Player, Online Multi-Player, Online Co-op.

(#49) dtej válasza - = Zk = - (#42) üzenetére

dtej
(újonc)

A TTD nálam is örök kedvenc.

Kíváncsi vagyok milyen áron jelenik meg. Szerettem vele játszani, uh biztos beszerzem majd, az első 3 résszel játszottam eddig, a többi új lesz nekem. (Mondjuk őszig még lehet beszerzek egy Xbox-ot, ha lesz jó áron, s azon végig viszem amik vannak részek).

(#50) oriic válasza Hunpriest (#47) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jo hat Gearbox-ot hagyjuk, amilyen portot csinaltak. ;]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.