2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) Bad Pritt

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Pedig egy rendesen felújított változattal mekkorát kaszálhatnának konzolon... oh wait, ez a Bethesda, ők inkább kiszedték a multit a Fallout 4-ből és eladták külön játékként szutyok minőségben évekkel később. :D

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#2) wesder válasza Bad Pritt (#1) üzenetére

wesder
(veterán)

Úgy làtszik nem kell nekik a pénzem, pedig egy F3 és FNV felújítàsért adtam volna pàr centet.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#3) CocooN-z válasza wesder (#2) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Sőt, 1 & 2 meg kaphatna official Wide és UltraWideScreen supportot, ne adj isten, részletesebb rajzot mint a HoMM 3.

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

(#4) negyedes

negyedes
(addikt)

76 mar bele sem mertek tenni. :DD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Bethesda is egy hulladék cég lett. Épp hétvégén tettem föl a Fallout 3-at, el sem indult. Felraktam egy Games for Windows Live disabler progit és így működik. Hihetetlen, hogy ennyit nem képesek megtenni a játékosokért, hogy ápdételjék a Steames F3-at, hogy egy rég nem működő szutykot kivegyenek.

(#6) takysoft

takysoft
(tag)

A Fallout 4 már legacy? :D Technikailag az az utolsó :D
(de... az....)

I will live forever or die trying

(#7) laceszgamer válasza Ryder62 (#5) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Ott valami más godn lesz szerintem, mármint nekem ilyesmivel sosem kellett szórakozni, ment szépen midnig.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Z10N

Z10N
(addikt)

Megyek is elovszem a GOG verziokat :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) Polllen válasza Bad Pritt (#1) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

Mondjuk egy Wasteland 2 grafikával elég ütős lenne.

Bár tőlem androidra/iosre is kiadhatnák.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) RoninHun

RoninHun
(csendes tag)

Az 1 és 2-t megcsinálhatnák mobilra. Szerintem ütős lenne. Hangulatban ma is veri az összes Bethesdás Falloutnak csúfolt TES koppintásokat.

War. War never changes. RoninHun#2372

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.