2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Wow, ráadásul a bejelentés után nem kell sokat várnunk a Larával való játszadozásra sem!

(#2) sati

sati
(őstag)

hurrá! :C

(#3) oriic válasza Fred23 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Tegyük hozzá, hogy én ezeket a bejelentés előtti bejelentéseket annyira nem szeretem. :(

Live-Die-Respawn

(#4) huskydog17 válasza Fred23 (#1) üzenetére

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez a "nem kell sokat várni" nagyon relatív. Arra senki ne számítson, hogy bejelentés után néhány nappal játszani fogunk.
Itt nagy valószínűséggel olyasmi fog történni, mint például a Fallout 4-nél, vagyis E3-mon bemutatják és néhány hónappal később megjelenik, legalábbis én erre számítok.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) Fred23 válasza oriic (#3) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Remélem, nem borul a tervük!

Meg ebből is lehetne egy hír akár.

huskydog17: Én is úgy tippelnék, hogy bejelentés után még ~2 hónap kábé.

(#6) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Jöhet, várjuk☺. Ha E3 bejelentés lesz, leghamarabb a jövő évi ünnepi szezonra saccolom a megjelenést.

tailor74

(#7) oriic válasza Fred23 (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

[link]

Live-Die-Respawn

(#8) Fred23 válasza oriic (#3) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Így viszont ez már biztosan megérne egy írást a címlapon.

Ingyenes lesz az Assassin's Creed IV: Black Flag is!

Pont lekéstem, oké, nem is szóltam! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Juhéj!

Szerintem szuper volt a két új rész! Örülök a folytatásnak!

Ezeket a játékokat rögtön megveszem, de a multis címeket, mint pl az új Star Wars-t szerintem majd kitolom ha bekerül a havi előfizuba. Kár, hogy én vagyok a kevesebb, mert ha jobban rám épülne a piac, akkor ez a SW BF2 egy rendes kampánnyal jött volna ki.

(#10) Vistaboy

Vistaboy
(PH! nagyúr)

Helyes, éppen ideje lesz már egy hivatalos bemutatónak. Remélhetőleg jövő karácsonykor akkor már játszhatunk is majd vele. Remélem, nem lesz pár hónapig XBOX-exkluzív, mint a Rise of the Tomb Raider volt. Kivéve, ha egy év múlva megkapjuk úgy mindennel egyben, mint a 20-Year Celebration kiadást. Úgy zokszó nélkül kivárom a PC verziót. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Csak jobb lesz mint a legutóbbi, ami olyan unalmas volt, hogy félbehagytam.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#12) Jhonny06 válasza .LnB (#11) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

+1, a legutóbbi borzasztó volt a sivár környezetével. Hol van már ez a régi, jó kis dzsungeles TR-től. Az Uncharted-ot kell elővennem, ha ilyen játékot szeretnék, ez azért elég gáz (és ez nem az Uncharted-et minősíti).

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

(#13) hegegabi80

hegegabi80
(őstag)

Jöhet. Igen az legutóbbi valóban kezdett unics lenni, de azért én végig toltam, úgy hogy várom a kövit.

(#14) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Az utolsó rész gyenguska lett. Sajnos nem tudta megugrani az előző részt.. Simán elment volna egy DLC-nek is.
Hátha ez.....

(#15) REIT válasza Vistaboy (#10) üzenetére

REIT
(senior tag)
LOGOUT blog

Pont most került a kezembe az Anniversary és nézem, jéé ez 10 éve volt, jöhetne az Anniversary II :DDD

Adnám :R

TR1 volt az első CD-s játékom, jó öreg vagyok már :o

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében. Természetesen csak magamról beszélek.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.