2018. október 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

Egyelőre azt mondom hangulatos. Tetszik. Várjuk szeretettel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Az első is jó volt, ez is az lesz. ;)

(#3) Thusor

Thusor
(őstag)

Igazabol sok ujitast nem lattam benne. A jatekmenet, grafika hasonlo mint az elso. Igazabol szerintem csak egy kis csiszolas lesz rajta, valamint uj palyak, uj kuldetesek.

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#4) runingman válasza Thusor (#3) üzenetére

runingman
(lelkes újonc)

igazából mint úgy majdnem minden mostanság... lásd pl. AC Odessy vs. Origins

(#5) gyimger válasza Thusor (#3) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Hú, hát én írni akartam a Hitman topikba egy kisebb listát, mik a változások, mert én már annyit felfedeztem :DDD . Ha a Legacy pályákat nézzük, változtattak a grafikán, visszatért az aktatáska, elbújhatsz a tömegben, elbújhatsz a susnyásban, az emberek észrevesznek a tükörben, ha mögéjük lopakodsz, visszatért a PIP, átkerülnek új lehetőségek a Sniper Assassinból, lesz kábítófegyver és sokkológránát és az ígéretek szerint javítottak az AI-n. Ez így elsőre több, mint egy kis csiszolás, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#6) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

A season 1-nek volt története? Vagy ennek lesz valami átfogó szála?

(#7) gyimger válasza wolfman (#6) üzenetére

gyimger
(senior tag)

A HITMAN témában leírtam (2. hsz), bár nem fejeztem be, nemigen volt rá igény. Persze nagy történetre nem kell számítani.

[ Szerkesztve ]

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#8) wolfman válasza gyimger (#7) üzenetére

wolfman
(PH! kedvence)

Igény a történetre? Nincs? Fasza. Mondjuk megszokhattam volna.

Csak azért mert eddig minden résznek volt története, hol erősebb, hol lágyabb, de volt ami összekötötte a pályákat. Most ez akkor talán nyomokban lesz meg. Hát nem is tudom, ebből a szempontból kifejezetten unszimpatikusak ezek az új részek.

(#9) gyimger válasza wolfman (#8) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Ha elolvasod, láthatod, hogy kezdetben megbízásokat teljesítesz, de aztán megtalálják az összefüggéseket bennük. Ebben a videóban erről tart megbeszélést Diana és 47. Nyomozásba kezdenek, de az előző rész végén még egy kis cliffhanger is becsúszott. Szóval innen folytatjuk. Amúgy nem a történet az, amire nincs igény, hanem hogy folytassam a tartalmak összegyűjtését a témába :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.