Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #3006 üzenetére

    Én még kis csikó vagyok. nekem elég az 50-es láda. Nem ölök bele több gemet. A holdjárósnás okés volt, mert az az event még ment is, de ez mostani..... 27-ik hely volt a legjobb, de volt 59-ik is.
    Meg akkor kellett a holdjáró, a csapatjáték miatt.
    Most kaptam 125k coint. De jó (lila team láda)
    Meg most a második versenyt nyerjük a maival újra, igaz 20-an még most sem játszanak.. Volt egy vesztes menet....
    750k coinom van, most farmolok ahogy ti mondanátok. De már költöttem el belőle egy kis rally car tuningra, mert ugyan tuti hogy az én legjobb időmből számol a játék ellenfelet, de vagy 5-6 pályát abszolút nem tudtam megcsinálni akár 20-ik próbálkozásra sem. Én biztosra veszem, hogy a játék a egy bizonyos határon (ranglépés felénél kb.) bekeményít. nem csak 1-2 előzött be, hanem utolsó voltam folyton. Persze ilyenkor kilépek feladatkezelővel, hogy ne vonjon le 180-at... Ezt ti is csináljátok? ;]
    Adtam a boost-oknak még level-t.
    Egyébként általános cupa versenyeknél ,mit érdemes fejleszteni, melyik boost-ra hajtsak rá?

    Utóirat: Jaaah, és ki várja már hogy vége legyen az egyéni event-nek, és az e-heti csapat event-nek? Mert én hányok tőlük, ezek most nem jók szerintem..... Unalmasok, és idegőrlőek.... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák