Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz afterburner_ #22 üzenetére

    "azt hiszem a blood 2 után a monolith a no one lives forevert kezdte el erőltetni amiből a 2 egész jó volt, de utána a fear sorozat annyira nem jött be.."

    És milyen jól tette, hogy a NOLF-ot "erőltette! :K "Egész jó volt"...?

    A "No One Lives Forever" a Half-Life-ot követően a legjobb valaha készült történet alapú FPS volt, és szerintem még a mai napig sem készült annál jobb játék a műfajban.

    A klasszikus kémfilmek sajátos hangulata, a lenyűgöző grafika, az addig soha nem látott ötletek, az elképesztően változatos játékmenet, a díjnyertes pályatervezés, a hosszú játékidő, és a kifinomult, finoman, de bőséggel adagolt jellegzetes humor emelték a csúcsra azt a játékot.

    A második része már nem sikerült olyan jól... igazából az első rész számomra 100%-ot érdemel (ami ritka egy játék esetében), a másodikra csak 80%-ot adok a játék elején "rétestésztaként" elnyújtott, unalmas, orosz helyszín miatt.

    Egyébként abban a részben is... amikor Kate és a skót egy gyerekeknek való triciklin üldözték a "rosszfiút" először nem tudtam rendesen célozni a nevetéstől. :DDD

    Én a mai napig várom azt az FPS-t, ami a NOLF méltó utódja lehet.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák