Hirdetés

2018. augusztus 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Ez mondjuk érthető: a Switchben nincs beépített 3G/4G modul, így ha hordozzuk, kell WiFi, ami az esetek többségében mobilról lesz, ha nem otthon vagyunk - mobilra meg van Hearthstone. Dokkolva meg nem is lehetne használni, mert akkor meg ugrott az érintőképernyő.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Kivancsi lennek arra mondjuk, hogy Nintendo tervez-e kiadni a gepbol majd 4G valtozatot. (Uj reviziot)

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#3) Medocsabi válasza Mister_X (#1) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

+1
szerintem is tök fölösleges befektetés lenne.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#4) Scholes9 válasza oriic (#2) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Nekem eddig nem hiányzott a gépből a mobilnet.

(#5) oriic válasza Scholes9 (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Biztos van olyan aki szivesen multizna handheld modban ugy hogy nem kell mobilnetet megosztania telojan. (Vagy kulon hotspotot cipelni)

[ Szerkesztve ]

(#6) Scholes9 válasza oriic (#5) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Persze.

(#7) mike1334 válasza oriic (#2) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Én handheld only kiadást szeretnék (tudom, az már nem is Switch lenne, de lehetne egy light verzió). Tv-hez van xbox, egyedül a mobilitás az, ami miatt vennék egy ilyet, persze arányosan csökkentett áron (a "leszerelhető" joyconokra sincs igényem, talán az is spórolna az áron...)

...unless the law provides otherwise.

(#8) Mister_X válasza mike1334 (#7) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Mivel a Switch, mint a koncepció maga sérülne, ezért kétlem, hogy lenne egy "mini" handheld only kiadás: a joycon szerves része a platformnak és rengeteg funkciót használnak/fognak használni az exkluzív (és multiplatform) címek - marketingügyileg nehéz lenne beadni, hogy "bocs, de a kínálat 10%-a nem fog menni a mini-n, a maradék 90%-ban pedig meg lesznek csonkítva a lehetőségek". Példának az ARMS-t tudom felhozni, az egyszerűen nem menne, a Splatoon 2 pedig csonkítva lenne. És ez csak kettő példa.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#9) Realradical

Realradical
(őstag)

Szeretem a Switchet, de szerintem tök fölösleges rá egy Heartstone. Elviszi a lassan elévülő S6-om.

The choice for mankind lies between freedom and happiness and for the great bulk of mankind, happiness is better.

(#10) oriic válasza Mister_X (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Szerintem anno a 3DS megjelenésekor sem gondolta senki pl, hogy lesz olyan kiadása a kézikonzolnak, ami nem tud 3D-t, sőt nem is lesz összecsukható. (lásd 2DS)

Ok az kézikonzol csak, lényegében különbözik Switch-től, de szerintem Nintendo nem járna rosszul vele, ha X darabszámot legyártanának a csak hordozható Switch-ből a leszedhető joy-conok nélkül. Attól függetlenül lehetne még külön venni hozzá dokkolót (most is kapható 3rd party megoldás erre), szóval akár tv-n is lehetne használni továbbra is. (nyilván csak Pro kontrollerrel)

A vásárlók egy része akik ezt keresik jól járnának, a Nintendo is jól járna, mert akár több dokkoló, pro kontroller fogyna pluszban is.

Ha tippelnem kellene max 1 év múlva jön új revízió a gépből, nem lennék meglepődve ha jönne egy ilyen kiadás is.

(#11) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

már lefejték a switch játékosokat telefonon úgyhogy minek

(#12) Mister_X válasza oriic (#10) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

2DS létrejöttének két dolgot köszönhetünk: 1) eddig is opcionális volt a 3D funkció, 2) ugyan úgy megmaradt a két kijelző. Aki sokallta a 3DS árát / gyereknek kellett Pokémonra, annak tökéletes volt a 2DS. Sőt, hallottam hírét, hogy a New 2DS-t ajánlják hardcore Monster Hunterre, mert masszívabb és kényelmesebb a clamshell hiánya miatt.

Switch esetében túl sok minden veszne el (pl. a konkrét eddigi marketingkampány a játékokon felül).

(#13) .LnB válasza mike1334 (#7) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hurcold magaddal a tv-t meg az xbox-ot. Úgy is úgy oda vagy érte. :U

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#14) mike1334 válasza .LnB (#13) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Neked aztán sok komplexusod lehet, ha így nyomot hagynak benned a dolgok.

(#15) .LnB válasza mike1334 (#14) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A következő hírhez én magam fogom beírni, hogy mike-nak van Xbox One-ja. Ne neked kelljen, biztos fárasztó már minden hírnél leírni. Mert olvasni már ***** az.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#16) mike1334 válasza .LnB (#15) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Havi 300 forintért megoldhatod, hogy ne lásd. Amúgy meg szvsz annak megindoklásához, hogy miért nem kell a dokkoló, talán nem nagyon gáz, ha az ember odaírja, hogy már van másik konzolja. Ettől függetlenül vennék Switchet, de nyilván nem szívesen fizetnék olyan fícsörért, amit nem használok. Egyébként, az, hogy minden hírnél ott lenne, erős túlzás, ha jól gondolom a Game Passos téma maradt meg így az emlékezetedben, ami egyébként egy Xboxos hír volt... :U

[ Szerkesztve ]

(#17) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ha a Debian fut Switch-en akkor fog a Hearthstone is. Ha akarja a Blizzard hanem. :D

fail0verflow

(#18) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Ez a játék még mindig ilyen népszerű?
Mennyi a világbajnok winratje? 51.2%?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#19) .LnB válasza D1Rect (#18) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

62%

(#20) D1Rect válasza .LnB (#19) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

lol

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#21) Arcanus válasza D1Rect (#20) üzenetére

Arcanus
(fanatikus tag)

Ne várj többet. Az egész játék kb RNG.

(#22) D1Rect válasza Arcanus (#21) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Igen, egy kifinomult scam.
Elhitetik veled, hogy a döntéseidnek és a lapjaidnak jelentős hatása van a végkimenetelre.
Gyakorlatilag meg egy coinflip.

(#23) Arcanus

Arcanus
(fanatikus tag)

Egyébként inkább azzal kéne foglalkozni hogy ne ilyen lassan reagáljanak a közösség szavára (lásd nerfek), illetve több update jöjjön, ne 2 havonta egy bugfix.

(#24) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Pedig én pont a HearthStone miatt akartam Switcht venni. Na nembaj, akkor kimarad :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.