Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz schwartz #42 üzenetére

    Az olyan paklikon én csak mosolygok..
    Pont a múltkor írtam a topikba hogy vagy 6 legendet játszott ki ellenem valaki, és persze nyert is.
    Nabumm..megesik..örüljön magának hogy 200 paklit sikerült vennie az első nap..de hidd el..ha nincs skill mögötte akkor nem jut messzire. Rengeteget segítenek a legend lapok..ezt én is így látom..ha mellé az ember tud is játszani akkor nincs ami/aki megállítja. De bőven el lehet játszani/szórakozni az ilyen paklik MELLETT is..legalábbis szerintem :K
    Amikor meg esetleg (előfordul gyakran) sikerül lenyomni 1-1 ilyen decket, az meg csak hab a tortán.

    Már csak azért sem érdekelnek az ilyen deckek, mert ott van a Murloc deck..ha játszottál a játékkal biztosan találkoztál vele. Nah az ezerszer rosszabb..tizedannyi lap sem kell hozzá, mégis szinte bármilyen gyengébb képességű játékos tud vele aratni. Eddig azt hittem hogy legalább rankeden nem jutnak messze, de aztán láttam streamen hogy rank2-n vígan elvolt a gyerek vele. Bár hozzáteszem hogy egyre ritkábbak szerencsére :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák