Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Khaal #9 üzenetére

    Igen tudom, a Freespace 2-höz kitolt Battlestar moddal még játszottam is, valamint kész szerencsére a Freespace 1 és 2 is olyan jól meg lett írva, hogy tökéletesen fut még ma is, Win7 x64 alatt, így néha elő is veszem őket :)

    Transport Tycoon-nál én annak tudnék örülni, ha egy mérsékelten szebb grafikával, aktualizált közlekedési eszközökkel és kibővített gazdasági szimulációs résszel megáldva kiadnának egy újat úgy, ahogy van. Én azonnal venném. Sajnos tudom, hogy kevesen :(

    Deus Ex meg igazából szerintem az a játék, ami igazán megérdemelné, hogy egy Crysis-szintű grafikával remak-eljék. Nem azért, mert szar a régi, hanem azért, mert az a játék annyira jól megrendezett és összerakott, hogy jár neki a filmszerű grafika.
    Az új résszel sajnos szkeptikus vagyok, ettől függetlenül természetesen meg fogom venni, mert Deus Ex :K

    szerk.: Viszont azért raktam bele sok űrszimulátort, mert ez a stílus mára egyszerűen meghalt. És lássuk be, a WC, TIE Fighter (vagy X-Wing, kinek mi) és a Freespace volt az űrszimulátorok királya, ha hangulatról illetve történetről van szó.
    Még idevenném persze a Freelancer-t és az I-Wart is, de ezek kevésbé fogtak meg engem személy szerint.

    Viszont ha csak egyetlen játékot választhatnék, amit megcsináltathatnék modern grafikával stb., akkor az az ELITE lenne. Vért pisálnának, mire összehoznák, de milyen bitang jó lenne már :D

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák