Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    @Vásárlow : Áh, még egy doboz nem kéne itthonra. Ez a mostani tesztvas egy rackbe való, de asztali alkatrészekből álló cucc, kicsi. Egy ideje itt áll, csak sosem volt bele winyó.
    Meg úgy általában, nincs ilyenre most keret. Viszont az nekem fotosop, hogy nem eszi a PCIE VGA-kat. Láttam pár Dellt, ment mindben.
    (Amúgy azé' köszi - lenne mivel elvinni, a tápokért csak azért bringáztam, mert rémesen keveset mozgok.)

    @Domos : Alapbeállításon van még minden, ahogy települt. Viszont nekem a xenbr0 eszköz gyanús. Majd beteszem az ifconfigot, ha lesz 3 percem :S (A telepítés úgy nézett ki, hogy felment a Xenserver, mellé az Openxenmanager, guest, jé, nem tudok hálózatot választani, települ,elindul, jé, hozzáadok egy hálót, hopp, eldobta a management interfészt. Háló reset, most megy a management, és rohanhattam el otthonról 2 napra, most estem haza.

    @Gdi : Réginek hangzik az már nekem - OK, a Vmware ESXi 5.5 is régi, de azokkal az ismeretekkel mennék szerintem a legkevesebbre, Vmware-t többet látok cégeknél. Érdekelne, mit tud a MIcrosoft hypervisora, de csak marginálisan.
    Kártyát meg, mint ahogy írtam, már rendeltem :) Legrosszabb esetben a Xenserver látni fogja második kártyaként.

    @bambano : A hálódriverrel lesz valami baja, ezek a desktop Marvell kártyák mindig mostohagyerekek voltak Linuxon. Korábban is volt Marvell-es gépem, azon pl. telepíteni volt borzalom.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák