Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Tin #85 üzenetére

    mit mutasson fel? tervezzen saját alaplapba saját procival saját videokártyát? ez egy formatervezettebb ws gép, se több se kevesebb, az elődök se voltak csúnyák a hp vagy lenovo gépekhez képest. a meleg levegő elvben még mindig felfele száll, tehát ha az asztalra teszed akkor sanszos hogy nem igazán zavar majd, ha beizzasztod akkor meg szinte mindegy milyen házban van, lesz durva hangja mindegyiknek.

    kábeltenger meg mindig lesz mindenhol sajnos, amíg nem tudják megoldani a vezeték nélküli 4k videók átvitelét 3 monitorra vagy olyan wifit ahol tényleg a vinyó sebességed a szűk keresztmetszet...

    mondjuk egy ws gépből számomra furcsak kispótolni a vinyókat, értem én hogy ez így pici lett, meg formaterv, meg bent ha rátolják nyáron a terhelést akkor dől a meleg, de azért na... külső rackben tb-n vagy usb3-on szórakozni ezen a szinten nekem valahogy életidegen egy csöppet.

    tntmax:

    üdv a készre szerelt workstation világban. ebben a szegmensben nézzél kérlek körbe, és csodálkozz. minden brand ws jóval drágább mint az alkatrészek árának összege. aki ilyet vesz, az nem ritkán több 10k dollár értékben vesz hozzá csak sw-t, és ha pl filmes utómunkára kell, akkor a kezelőpultokba ennek a sokszorosát is beleölheti. itt már maga a munkaállomás a "bagatel" kategória a legtöbb helyen. ahova szánják ott nem jellemző az árérzékenység

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák