Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz philoxenia #17 üzenetére

    Igazából erre azt tudom mondani, hogy rossz ebook olvasót választottál, ami vagy annak köszönhető, hogy sok évvel ezelőtti modelled volt, vagy nagyon az alsó polcról választottál. Alap, hogy világítás nélküli olvasót már nem veszünk (és itt most nem is arra gondolok, hogy legyen külön kék és borostyán led, hanem egyáltalán, legyen rajta világítás). Könyv rátöltés: alapvetően ezt nem naponta csinálod, de oké. Márkától függően
    a., rádugod a gépre és mappából mappába másolod
    b., emailen ráküldöd
    c., Dropbox szinkronizációval oldod meg (ez is lényegében egy mappába másolás)
    d., amit én is csinálok, az olvasó létrehoz egy virtuális szervert, ami azt jelenti a gyakorlatban, hogy a böngészőn megnyitom az olvasó IP címét, amire bejön a gyártó által összerakott felület, ahol drag and drop elven beteszem a könyveket, akár mappázva ha az kell.
    És lehet van még, én most azokat soroltam fel amiket használtam a különböző gyártók eszközein az elmúlt években.

    "Tableten, laptopon a legjobb olvasni," Jajj, dehogy... :N
    Én még az Innoreader RSS olvasót is sokszor használom az ebook-omon, attól függetlenül, hogy cikkeket jobban szeretek színesben olvasni -de ezzel együtt teljesen jól működik a dolog e-inken is.
    Sajnos azt kell mondanom, volt egy gagyi ebook olvasód (vagy régi modell) és az alapján ítélsz. Pedig telefonból sem a legolcsóbbat használod igaz? :U Akkor ugyanez az elv érvényes egy ebook olvasóra is, nem a belépőszintről vásárolunk, hanem minimum egyel fentebbről, aztán ahogy jönnek az igények lehet cserélni.

    Amikor bejöttek és a tabletek és mindenki azt akart venni, emlékszem örültem, amikor sikerült lebeszélni a vevőket a Prestigio és hasonló csodamárkák kínálatáról, amivel csak megutálták volna a "tabletet". Mert a kategória általában egyenlő azzal amit megveszel - veszel egy olcsó, undormány LCD panellel megáldott tabletet valami szutyerák SoC-vel; lassú, szarul néz ki, lefagy = szar ez a tabletezés. Dehogy szar. Max az eszköz volt az.

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák