Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Korábbi részeket ti szerettétek?

Live-Die-Respawn

(#2) james001 válasza oriic (#1) üzenetére

james001
(PH! kedvence)

Az első rész jó volt,a 2 valahogy már annyira nem tetszett. De kíváncsi vagyok mit hoznak ki a 3-ból :)

Transform from koi into a beast, Dragon!

(#3) Silent77 válasza oriic (#1) üzenetére

Silent77
(PH! kedvence)

Elsővel nem sokat játszottam, a második nekem tetszett.

Új Roborock S50 eladó!

(#4) pakriksz

pakriksz
(őstag)

első rész jó volt, hosszú volt. A 2. rész is jó volt, de rövid volt...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#5) Petyyyyy

Petyyyyy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na, ez nem lenne rossz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star.

(#6) tatararpad

tatararpad
(őstag)

Első nálam örök klasszikus, ezért sajnos a második részt nem tudtam annyira élvezni, mert ugyanazt a hangulatot kerestem mint az elsőben. A Mafia is egy olyan játék amiből nem bánnék egy csilivili HD remaket.

(#7) vhw

vhw
(PH! addikt)

Igen a rajongók egy harmadik részt várnak évek óta, csak nem Maffiából. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8) vhw

vhw
(PH! addikt)

dupla

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9) Hujikolp válasza vhw (#7) üzenetére

Hujikolp
(őstag)

(#10) PR0JECTNR56 válasza oriic (#1) üzenetére

PR0JECTNR56
(PH! addikt)

Az első részt többször is kijátszottam, az egyik kedvenc játékom, ami PC-re valaha megjelent. A második rész, nos elég furcsa élmény volt. Voltak küldetések, amik nagyon jól el lettek találva, a játék audiovizuális hangulata is rendben volt, viszont helyenként tényleg elég lapos tudott és érdektelen. Egyértelműen rosszabb játék mint az első rész.

(#11) cyberkind válasza oriic (#1) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Első rész min 20x kitolva, mai napig előveszem, 2. rész nagy-nagy csalódás de ezt is kitoltam egy párszor viszont nem veszem elő manapság, tehát az első részt kéne követni minőségben. :K

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER! <Független iPhone 6s Plus 64GB Rose Gold eladó>

(#12) Jhonny06 válasza oriic (#1) üzenetére

Jhonny06
(PH! kedvence)

Nekem a három DLC-vel kiegészítve bejött a 2. rész is. Van hangulata, bár más, mint amilyen az első rész volt. Az egyetlen gyenge pont a 2. részben szerintem a pálya, nekem legalábbis nem jött be, elég zsúfolt, nincsenek széles utcák, mint az elsőben. Valamint az autósok elég hülyén vannak benne programozva, mindig az ellenkező irányba rántják a kormányt, mint amivel el tudnátok kerülni egy ütközést, így folyamatosan belemész valakibe. Kanyart levágni se lehet, mert 101%, hogy ott lesz MINDIG valaki.

Az első rész pedig meghatározó, bár mai szemmel elég nehézkes játszani. Például a vezethetőség kifejezetten szar benne. Ultra nehéz és lassú autók, ha nekimész valaminek kb. 10 perc, amire összeszeded magad, nagyon fárasztó. De amúgy a maga kategóriájában szinte tökéletes játék, brutálisan jó hangulata van.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#13) ricshard444

ricshard444
(PH! nagyúr)

Ugy nezem, hogy a kivetelek koze tartozom 4x jatszottam ki a 2-t, szerintem nagyon jo atmoszferaja es karakterei voltak.

Vannak dolgok...

(#14) Decske

Decske
(tag)

Az első rész nagyon jó volt, épp a napokban kezdtem újra a Windows-os tabomon (hihetetlen, hogy itt tartunk már), a második sem volt rossz, szerintem hangulatos volt, bár eléggé rövid sajnos. Remélem a 3. rész a kettő ötvözete lesz, és akkor lesz egy vevőjük. :)

Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL + Huawei Mate 9, Lenovo G580, Microsoft Surface Go, iPad mini 3

(#15) xtremez

xtremez
(fanatikus tag)

A 2-t annak ellenére, hogy jól átvágtak vele( kivágtak minden tartalmat amit csak lehet) mégis nagyon megfogott!

Remélem ez azt jelenti, hogy közvetlen folytatást kapunk és nem egy telesen másik történetet!

[ Szerkesztve ]

(#16) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Azért mielőtt mindenki nagyon belelkesül tessék mélyen magunkba szállni, és gondolkodni egy kicsit. Lehet, hogy nem is jön a 3. rész, hanem érkezik a Mafia 1-2 Definitive HD Ultra Edition. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17) Petyyyyy válasza oriic (#16) üzenetére

Petyyyyy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az se lesz nagy baj. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star.

(#18) zsoltti válasza oriic (#16) üzenetére

zsoltti
(senior tag)

vagy.... Mint az NFS hír :)) : ráírják valamelyik részét Androidra - iOs-re ami magában nem lenne rossz, de inkább egy Új PC-s rész kéne

Dell XPS 13 ultrabook elado!!!

(#19) oriic válasza zsoltti (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mobilos Mafia? :D Neeee, ennyire nem cseszhetnek ki a rajongókkal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20) Wiz Khalifa

Wiz Khalifa
(PH! addikt)

Nem lenne rossz végre a Mafia 3. :) Addig a GTA V-vel majd elütöm az időt ha megjelenik végre PC-re. :DDD

Nekem a Mafia tetszett főleg mikor a Budapest módot beletettem. :) De sose toltam végig sajnos. De az éven másképp lesz. :DDD A Mafia 2 nagyon tetszett. Sajnos rövid lett, de a mellékrészekkel valahogy kompenzálódott de így is rövid. Meg a Freemode hiánya is érződik. szerencsére erre van egy mód. :))

(#19) orichalcos:
Én régen találtam egy Mafia 2-őt félkészen androidra. Vito-val mászkálhattam a park környékén. De a textúrák annyira nem voltak kidolgozva illetve a járművekbe se szállhattam be. De ezt komiba is írták hogy "készítés alatt lévő Pre bemutató"

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#21) VictorHUN

VictorHUN
(fanatikus tag)

A várható izgalmas hir. remake HD

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#22) Benito94

Benito94
(tag)

Az első rész számomra az egyik legjobban sikerült játék, a másodiknak a hangulata jó volt, csak a történet oylan semilyenre sikerült ráadásul rövid lett.

[ Szerkesztve ]

(#23) oriic válasza VictorHUN (#21) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Esetleg reboot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24) cyberkind válasza VictorHUN (#21) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Nekem nagyon bejönne ha az első rész jönne a nextgen konzolokra, imádom ezt a játékot, kár hogy csak 1 készült belőle ilyen minőséggel, szerintem még a Gta 3-at is ütötte anno.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER! <Független iPhone 6s Plus 64GB Rose Gold eladó>

(#25) seederking

seederking
(őstag)

Az első rèsz nekem kimaradt a fárasztó,lomha autókázás miatt.A 2. jó volt de lehetett volna sokkal jobb.2x azèrt vègigszaladtam rajta :) Legfőkèpp èn a Mad Max-et várom.Jó lenne valami összegyúrt gta-rage játèkot kapni.

(#26) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Csak a 2. résszel játszottam, a sok fanyalgás ellenére életem egyik legjobb játéka volt, jó sztori, rohadt jó hangulat, meseszép (gta 4 pl kanyarban nincs) grafika, jó zenék, szerintem egy remekül összerakott játék volt.
Remélem a 3. részben kicsit nagyobb lesz a város, picit hosszabb lesz a játék, és freeride mode is lesz (meg esetleg több lehetőség a városban, azzal kicsit szenvedett a 2. rész, hogy nem sok mindent lehetett csinálni).
Számomra 2015 legjobban várt játéka (már ha kijön idén)

Több mindent, kevesebb semmit!

(#27) celafat válasza GeryFlash (#26) üzenetére

celafat
(tag)

Esélytelen egy idei megjelenés még akkor is, ha egyáltalán a Mafia 3-at jelentik be.

(#28) Garada

Garada
(őstag)

Istenem de várom már, sosem volt még egy ilyen ezt a kort idéző hangulatos játék. :K

If life gives you lemons, make lemonade!

(#29) GeryFlash válasza celafat (#27) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Biztosan azt, nem tudom mi ez a beszarás itt hogy majd mobilos verzió lesz, fél éve volt egy hír, amikor kikerült netre a Maffia 3 ,,forgatókönyve". Ettől függetlenül elképzelhető, hogy idén még nem jön ki a játék, de azért egy ideje ha jól tudom már dolgoznak rajta, persze erről csak pletykák vannak.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#30) m1sk4r

m1sk4r
(fanatikus tag)

Az első rèsznek nagyon jó volt a törtènete, hangulatos küldetèsek, kornak megfelelő grafika.
Emlèkszem mennyit szenvedtem a 'Fair play' című küldetèssel, fèlbe is hagytam miatta a játèkot egyszer.
2. rèsz sem volt rossz, de kètsègtelen, hogy nem èr fel az elsőhöz.
Kedvem is támadt nosztalgiázni... :)
Ha valóban a 3-at jelentik be, akkor bizakodva várom.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#31) FLATRONW

FLATRONW
(őstag)

Vagy jön a The Godfather III, abban is szinkron színészkedett.

(#32) Snip3r_HUN válasza oriic (#1) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Az első favorit volt, de a másodikat is végigtoltam vagy kétszer. Tavaly vagy azelött a greenmangaming-es év játéka szavazáson kaptam egy ajándék mafia 2 steam kulcsot, mint mindenki aki akkor szavazott.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Samsung Galaxy S8

(#33) EnterR válasza oriic (#1) üzenetére

EnterR
(PH! kedvence)

Az első nagyon jó, a küldetések remekül íródtak. A 2 se volt rossz, de elég monoton a felhozatal. Lefekszel, alszol, másnap jön a hívás: "Hé, gyere a bárba, van egy kis gond. Fegyvert hozzak? Igen hozz."

Bár mindkét részt többször is végigvittem, harmadik rész egy ütős sztorival jól jönne. :K

PSN: SaberNexus

(#34) dergander

dergander
(PH! addikt)

Az a gond a maffia 2 játékkal hogy nincs benne multiplayer...ha tettek volna bele ilyet pár extra,akár co-op vagy ilyen terület foglalás esetleg valamilyen tárgy birtoklásos cuccal,a mai napig játszana vele a sok ember,viszont mára már annyi hogy végigtoltam anno 2x de már 3.adjára nem kezdeném el.
Bízom benne hogy a 3. részbe lesz multi,márcsak azért mert egy elvárás.

(#35) Snip3r_HUN válasza dergander (#34) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

m2-multiplayer.com

Már a megjelenés után elkezdtek rajta a dolgozni, de sajnos még ma is csak elég kezdetleges a dolog...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Samsung Galaxy S8

(#36) dergander válasza Snip3r_HUN (#35) üzenetére

dergander
(PH! addikt)

Ez működik is valamennyire? :)

(#37) myckie2

myckie2
(senior tag)

Mafia 1 hatalmas nagy kedvenc. Nagyon jó hangulat és történet. A rengetek moddal utána jól el is lehetett szórakozni.
Mafia 2 iszonyatosan jó grafika, de számomra túl kicsi volt a pálya és a történet is nagyon rövid. Az biztos, hogy egy GTA V szintű Mafia 3 nagyon durván ütne, de sajnos ahhoz senkinek sincs pénze.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#38) peterszky válasza oriic (#1) üzenetére

peterszky
(őstag)

Én mindkét részt kedveltem, a folytatás is hozta azt az interaktív mozi hangulatot, mint az első. Igaz, nem volt olyan grandiózus, de ez nem ért meglepetésként, elég magasan volt a léc.

What else you gonna do on a Saturday?

(#39) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Nekem nagyon tetszett mind a két része. Személy szerint várom a folytatást :)

Fotóim : https://www.flickr.com/photos/139652133@N05/albums

(#40) .LnB válasza oriic (#1) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Metal Gear sorozat után talán a második kedvencem a széria. Még egy No One Lives Forever játéknak örülnék ezek mellett. Nekem Single Player játékokat figyelembe véve ez a top 3.

(#16) orichalcos Én annak is örülnék.

(#19) orichalcos Na az viszont beb***na :) Az elég nevetséges lenne.

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#41) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Kapunk egy hd remake-et, felujított szinkronnal és hangokkal, esetleg egy mobilos folytatást. Kb ennyi, ne is várjunk mást.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#42) cyberkind válasza errorcode06 (#41) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Nekem már ez is bejönne, mert ha moddolom az elsőt, sajnos látszik hogy az épületek csak falak, és mögöttük a nagy semmi van. :DDD

(#43) schwartz

schwartz
(PH! addikt)

Imadtam az elso reszt. A karakterek a hangulat magaval ragadott. A folytatasbol viszont mara csak annyi ragadt meg mikor Henryvel elbantak. Nem tartom magam mimoza leleknek, sot, de azt a jelenetet egyszeruen alig birtam vegignezni... (foleg, hogy tehetetlensegre voltal itelve).

(#44) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"ő azt válaszolta, hogy „lehet, hogy hamarosan izgalmas hírekkel szolgálhatok.” "

Lehet hogy csak olcsóbb lett a kifli a Tescoban és ezt akarja elmondani. :)

(#45) prolad

prolad
(őstag)

Mindkét részt imádom,az elsőt vagy 10szer végigvittem (plusz az utána játszható küldetéseket),a másodikat már kevesebbszer.Rövid lett,néha kicsit lapos,de ettől még kiváló játék.Kedvenc részem,amikor Vito kijön a börtönből,elmennek bulizni,és utána a hullát kell eltüntetni.Zseniális az a rész :D

OP6

(#46) parampa

parampa
(fanatikus tag)

Mafia 1 PC = 90% GOTY remekmü

Mafia 2 = konzol szintre butított DLC-stül 70%-ra értékelt félig kiadott kudarc.

A konzol univerzum tendenciáit látva bárcsak soha ne jelenne meg a 3. rész. :(

(#47) Dr. Akula válasza parampa (#46) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Egy új konzolgeneráció megjelenése után 1-2 évig még biztos nem a korlátozott hardver lesz a limitáló (bár idővel igen, mivel a konzol nem fejlődik, a pc meg igen).

(#48) pakriksz válasza Dr. Akula (#47) üzenetére

pakriksz
(őstag)

de már most hardver limitált a konzol, viszont még is jobbak lesznek a játékok, mert egyre jobban optimalizálnak, kihasználják a gép képességeit. Míg pc-n ilyen nincs, ott csak az új hardver miatt fejlődik.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#49) Dr. Akula válasza pakriksz (#48) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A hardver elméletben gyengébb konzolon. De a kihasználása jobb, így (majdnem) ugyanolyan ütőset lehet kihozni belőle. Főleg ha nem a milkás csúcsgépekhez (6 mag, SLI) hasonlítjuk, hanem az átlag otthoni játékgépekhez, amire azért pc-n is inkább számítanak, hiszen itt lesz a legtöbb eladás, nem az 1-2 embernél előforduló csúcscuccokon. Persze van ahol leszarják az optimalizálást és nincs olyan vas amit ne enne meg, de ez más kérdés. Konzolon a fix hardver miatt ez se probléma, 1 konfigra belövik és végeztek. Amíg jelentősen nem borul az arány, addig egálban vannak. Érdemes Abu cikkeit olvasgatni a témában (Mantle, DX12), elmondja miért. Vagy megnézni hogy a GTA5 ugyanolyan jól néz ki fullHD-ban pc-n és (nextgen) konzolon is, hiába a gyengébb hardver. Ez most a jelen, a jövőben nyilván elhúz a pc, de még nem most.

"Míg pc-n ilyen nincs, ott csak az új hardver miatt fejlődik."
De, fejlődik az. Az API-k miatt a %-os kihasználás ugyanott van, erőből húz el a pc, de a DX12, Mantle, leendő új OpenGL, Metal ezen is változtatni akar. Valamint évente jönnek új effektek, ami konzolon nem fog megjelenni csak a következő generációban, 5-6 év múlva, pc-n meg jövőre megkapod. Persze az sincs ingyen, meg kell venni hozzá az új hardvert. De legalább van rá lehetőséged.

[ Szerkesztve ]

(#50) schwartz válasza pakriksz (#48) üzenetére

schwartz
(PH! addikt)

Aha, jobbak lesznek a jatekok, persze... :DDD A grafika nem minden... PC-s szemmel a mai multiplatform cimek nagyresze hulladek...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.