Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz oriic #12 üzenetére

    A legendary kérdést egyelőre elengedtem. Úgy voltam vele, hogy ha egyszer PC-n már végignyomtam az összes eddigi HALO-t normál szinten, a boxon nekiállnék Legendaryn, de az elejétől. Elővettem a Reachet, korábban az volt az egyik kedvenc részem, már csak a folyamatosan romló esélyek miatt is. És vagy én vagyok nagyon béna, vagy valami el van rontva az egyensúllyal, de egy nyavalyás gruntba is három-négy, jól láthatóan tisztán betaláló sorozat is kevés, én meg egyetlen találattól fekszem. Hogy az energiapáncélozott eliteket ne is említsem. Plusz ott van az a három szerencsétlen körülöttem, akik a lehető legrosszabb pillanatokban ugrálnak be a lővonalamba. Egyedül Katnek örültem, vele sikerült a két huntert nagynehezen levadászni a bázison, mert nem lebzselt körülöttem folyamatosan, hanem vívta a maga harcát én meg tudtam helyezkedni az értékelhető találatért. Mondjuk a legjobban a Guardian részt rühellem a csapat miatt. Azokkal ezt az elterelős módszert nem lehet megcsinálni, egyszerűen nem hajlandóak tőlem távol harcolni, mindig ott lihegnek a nyakamban, így a „bekerítés” nem működik.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák