Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    Nade, akkor en leszek a kivetel.

    Nekem kurvara bejott mind a kampany mind a multi.

    Kampany pont az OW miatt, heroicon toltam vegig eloszor nyilvan bo 4 honapnyi multi utan (elso nem publikus beta ota jatszom). Pont annyi az OW resz hogy ha nem akarom tolni akkor otthagyom. Nincs grind ellenben a sandbox bovult es egy adott helyzetre milliokeppen ra lehet menni. Az AI klasszikus Halo, az ellenfelek kiternek fegyvert valtanak, megkerulnek, ebben sem sikerult csalodnom.

    A grafika meg Halo, kozhiedelemmel ellentetben sosem ebben volt eros a jatek, hanem a jatekmenetben es a hangulatban. Csak az utobbi idok exkluziv csojatekai elvittek mindent abba az iranyba, hogyha nem lehet szamolni a szorazalakat 120 fps-en az bizony szar. Ha nincs az utolso assetnek is rendes fejlodestortenete akkor a jatek igenytelen. Bevallom nem nagyon mozgattak a hianyossagok, a jatekmenet boven karpotolt mindenert. Multiban a motor megmutatja mit tud, az nekem boven eleg.

    Es akkor a cringefest a progress miatt. Engem sosem erdekelt a spartan rank, sosem lattam ertelmet. Annyit is kiirhattak volna h az illeto hany orat jatszott.

    Ami viszont tenyleg hianyzik es ezek inkabb quality of life dolgok.

    Service record, medalokkal.
    Challenge display meccs kozben.
    Az adatvedelem kora szetkurta a voicechatet. Nema jatek sajnos es en hiaba kapcsolok be mindent.

    Es akkor arra a tomentelen cringere ami a progressre megy.: 10 dollar egy battle pass, na bumm. Draga a store, igen. Ez se mozgat. Nezzetek meg a Sea of Thieves-t az is draga.

    Apropo, Sea of Thieves. Nagy multu ceg csinalja, gyenge volt az elejen, alig jatszottak vele, megis volt az a penz amitol beindult es ott is csak kozmetikai tartalombol tartjak fenn a szolgaltatast. A modell bizonyitott, en nem aggodnek tartalom a miatt.

    A jatek, mint JATEK marha jo. A tartalom meg ugyis jon mert a cicafulbol omlik be a penz :D

    @oriic: erzodik a cikken, hogy tulkompenzaltad az elfogultsagodat a franchiseal szemben ;)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák