Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz beyruth82 #8 üzenetére

    A huntereken pöttyet meglepődtem. Az én fejemben még az van, hogy csak hátulról sebezhetőek hatásosan, vagyis csapatmunka (egy ember szemből, egy hátulról) kell a kivégzésükhöz, vagy sok robbanóanyag. Itt viszont, szép kényelmesen, egy hegy tetejéről is le lehet szedni őket a mesterlövész puskával. Öt lövés a nyakra, ahol kilátszik a sisak és a vállpáncél között a barna lágyabb rész és kakukk. Gyakorlatilag a néhány boss harcon kívül végig a távcsöves gépkarabélyt és a mesterlövész puskát használtam, azok mindent vittek. Persze mozogni kellett közben, hogy ne taroljanak le a brute commanderek vagy a hunterek messzehordó ágyui. A legtöbb ellenfelet simán leütöttem puskatussal, miután odarántottam magam a csáklyával. A csáklyázás közben benyomott „melee”, a maxra fejlesztett csáklya esetén a második leghatékonyabb akció, mindenkit lebénit egy időre körben, a gyengébb ellenfeleket ki is végzi.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák