Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Szerintem azért mégis csak szálkának kéne minősíteni ez a szemekben (a konzolgyártók, játékfejlesztők és végfelhasználók oldalán egyöntetűen), hogy a 2k felbontás mellé a stabil 60 fps így az új konzolgeneráció hajnalán inkább csak elérhetetlennek tűnő cél, mintsem alapvető minimum, miközben a TV gyártók már egész sikeresen ráuszították a VérPistikéket a 4k-ra, mint ha érdemben ki tudnák azt manapság használni bármivel (a több darab csúcs VGA-t felvonultató PC-ken, vagy esetleg régebbi játékokat futtató és csak szimplán erős PC-ken kívül), PC-s LCD monitorokból pedig évek óta jelen vannak a 120+ Hz-en ketyegő alternatívák (akár dinamikus frissítéssel) is.

    Én pl. már 2008 óta 1080p kijelzőn játszom PC-ről, ami akkor hasonlóan elhamarkodott volt, mint ha már idén futnék a 2160p után (nem úsztam meg multi-GPU kálvária nélkül, ami aránytalanul drága és macerás volt 1-2 évig), de talán mégis futnék is, ha nem szólt volna közbe az LCD-PDP-OLED téma (hogy a PDP közben megszűnt a 2k-s érában, az OLED pedig nem indult be időben, főleg nem 4k-val együtt, az LCD viszont számomra nem alternatíva pusztán a nagyobb felbontásával, de sok más hátrányával együtt). A friss konzolgeneráció pedig 720p-vel akarja kiszúrni a szemem, sőt, még úgy sem feltétlenül stabil 60fps-el.

    Márpedig ki fog 1080p60-at hozni XO-ra FPS-ből, ha nem ez a stúdió...?

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák