Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz callmeakos #20 üzenetére

    ;] ?
    mit meséljek :D én a játékot nem játékos szemmel nézem mert nem vagyok 1 nagy gamer
    haver meg látta meg van . Mondom meg :D
    akkor vigyük végig (én nem vagyok 1 nagy fps párti a HALO sorozatot meg kifejezetten utáltam mindig is mert ezek az űrlények nem jöttek be, kis baba dizájnjukkal

    de ez hogy maga a grafikát mondjam nagyon szép, az átvezető jelenetek megint csak szépek és izgalmasak
    Mi mászunk ki a kis kapszulából az elején nyitni kell és stb
    akkor van benne 1-rész mikor mászni kell még az elején a hajóban hullik az alkatrész az ember búrájára kerülgetni kell , izgalmas
    sokat kell lőni (szerintem a fegyverek kissé kevesen vannak)

    lőszer mindig akad (bár sosem elég)

    ami tetszett van benne Jet pack :) és egyéb felvehető add-ok
    (járműveket így kampányban kevésnek találtam , de szerintem multiba biztos több van ennek a játéknak amúgy is a multi a sava-borsa

    De a kampány annyira még lekötött hogy én is kellemesen szórakozzak haver mellett (ő meg csak áhh úhhh ) :D
    majd el ájult (ő igazi FPS őrült , neki mind1 csak lőni kelljen )

    van benne mondjuk 1-2 jó kis űrlényecske
    ami teleportál meg lézer pengével hadonászik van ugyan ilyenből ami shotgun szerűvel lő) és erősen szét tudja tépni Spártai katonánk (persze képletesen mert ugye brutalitás szempontjából nem 1 god of war)

    Nah szóval ahhoz képest hogy MINDIG IS UTÁLTAM A HALOT. Ez az új rész, tud annyit hogy még az is megkedvelje aki utálta, és szórakozzon 1 jót! :R

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák