Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    válasz andor80 #14 üzenetére

    1,5 értelmes cím, na megérkeztünk a "totál nem vagyok képben,de szidom mert szerintem szar amit nem ismerek" csoport népes táborát bővítő új kollégával.

    Réges-rég nem 1,5 cím van, fogalmad sincs miről beszélsz :)
    Ha van kellően erős vasad ÉS megveszed a normális VR gaméket akkor van bőven tartalom és látvány és hosszú gameplay. Most jön az hogy sorold, frászt fogom, hogy utána azt is lefikázd? Nyilvánvaló hogy nem fogod hirtelen mindent végig tolni/megvenni stb stb...
    Oculus Riftem van bundle csomagban; 2 éve. Gőzöd nincs a VR világról.

    Ez a mi tartottuk életbe...persze mert már a 90-es években is volt VR meg 2010 előtt is normálisan, csak direkt kitartottál ellene mint valami kórtól félve...aham.
    1988 óta játszom, de mesélj bátran. Tudod XT, 286,386....

    Ha meg nincs saját VR és rendes gép hozzá - tehát sok órás saját tapasztalat legalább 5-10 fizetős, nem hulladék free gamben akkor egy videó alapján meg főleg nem ítélj. Köze nincs a benti világhoz a 2D-s képernyőn látottakhoz. :N
    De ha kell mutatok olyan free gamet ami ráver látványban és VR élményben az elmúlt év AAA címeiből jó párra. Sőt, igen sokra.

    No, mára eleget ettél, sokan etettünk, menj aludni troll bácsi/néni...gyerek.

    Elnézést topik, kijött na.

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák