Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz eszgé100 #21 üzenetére

    Próbáld ki. Én eddig összesen talán 6-10 játékot vittem végig (ebből ha levesszük a god modeos végigrohanást, akkor a felét), és azokat is még ifjonc koromban. Épp le akartam tenni arról, hogy én a továbbiakban játsszak is valamivel (lévén vagyok majdnem 30, ideje lehetne már), amikor képbe került a HL. Azóta 2x toltam végig a 2-t heves egymásutánban, gépet feljesztek, hogy menjen az EP2, megvettem eredetiben, etc. etc.

    Hogy miért olyan jó? Ez nyilván mindenkinek egyéni, és több dologból áll össze:

    - egyben van a játék. Nem hiányzik semmi belőle, és nincs eltúlozva sem.
    - folyamatosan változik, változatos, több alműfajt kever
    (spoiler)
    Van hogy épületben vagy, van, hogy sivatagban. Van, hogy börtönben, van, hogy egy idegen komplexumban. Egyszer zombit ölsz, egyszer kommandóst, egyszer labirintusban mászkálsz, egyszer járműved van.
    - van benne egy spec. fegyver, a gravity gun a neve sok mindent elmond, kitágítja a lehetőségeket erősen.

    (/spoiler)
    - a sztori maga nagyon jó :)

    többet is írnék, de az már mind spoileres lenne. Próbáld ki. Ajánlom. Ha a 2 résszel kezded, akkor érdemes tudakozódni az előzményekről, mert úgy lesz kerek a történet, és úgy fogod élvezni. Ez esetben vigyázz, mert sok helyen lelövik a legnagyobb poénokat.

    Szerk:

    Orange BOX:
    - Half Life
    - Half Life EP1
    - Half Life EP2
    - Portal
    - Team Fortress 2

    Ezt a csomagot jelenti. Nézd csak mit találtam neked: [link] Szerintem még ma vedd meg. :C (mind benne van, csak sz*rul írták rá)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák