Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz BabMester #20 üzenetére

    Ezek szerint te előnynek tartod hogy egy lényegesen sérülékenyebb telot gyártanak magasabb szervízelési költségekkel... Nálam ez hátrány és nem innováció. Sőt ahhoz képest hogy az első edge telokon milyen volt a hajlítás visszafelé fejlődnek.
    A vékony káva előnye hogy nekem minőségi tokban leejtve a telot szépen összefolyt a kijelzőm. Még szerencse volt hogy kicserélték gariban. A Mate-n ez sose látszott meg.
    Nekem pl sose jött be a notch, kameralyuk. Semmi bajom nem volt a Mate 10 pro felső kávájával, teljesen élhető volt. Ha nem zuhan be a Mate akkuja sose cserélem ki. (meg persze kíváncsi voltam a P30 kamerájára is)
    A Oneui-t meg nem a legjobbak közé sorolják tudtommal. :)
    A tollat ahhoz képest hogy milyen nagy fejlesztésnek tartod mégse terjed el, mivel nagyon kevés ember ígényli. Annyira befutott hogy meg is szünik a note széria. Én ezt nem nevezném előrelépésnek.
    A dex-re ugyanez igaz. Nagyon nem elterjedt, és csak szűk réteg használja. Köszőnö viszonyban sincs egy pc képességeivel.
    A kamerájuk is évek óta csak stagnál sokak szerint. Ezért tudott a Huawei a fejére nőni.
    Vannak persze hasznos fejlesztéseik de számomra nem ezek. 😁😁😁

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák