Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lauda #45 üzenetére

    1. Oké. Majd amikor kijön a statikus és ürítik a helyet, mert a vasbetonnál 30 éve kiloptak mindent és ennyi ázás után már kukás lesz a felsőbb 2-3 emelet, akkor nyugodtan lehet jogászkodni, becézgetni mindenkit, ízlés szerint. Hajrá. A legtöbb jogászkodó magas IQ-s ember olyankor fel szokta adni az elveit. Láttam ilyet szerencsére :B Pesti pecóban is volt ázás, mókás volt.

    2. Ne várd el másoktól szerintem, hogy foglalkozzanak a jogi dolgokkal, ha te sem teszed. Neked problémát okozott valami és leszarva, hogy ez jogilag problémás, te megoldottad. Ennyit írtam.

    Nem egészen ezt írtad, csúsztatás, de megszoktuk. Csak olvasnád már el bzdmeg amit leírtam. De nem, azért sem. Kicsi rigó, kivonatolom akkor:

    -lett a szomszéddal tárgyalva, aki megmondta, hogy őt mit érdekli, meg eleve pénzbe kerül, akkor aztán főleg nem, meg az biztos nem tőle van
    -ki lett utalva a helyi okos a hivatalból, aki több évszakban több tucat képet csinált és még mi mellé több százat és még videókat is
    -be lett vonva a jegyző és a biztosító is
    -a biztosító fizetett is, egyértelmű volt az ok és minden más is. /Nekik 4 nap kellett eldönteni, hogy akkor mi a helyzet. A teljes sztori 5 éve megy. Csak úgy érzékeltetem a jogászkodás tempóját/
    -a helyi okosság sokat nem tudott tenni, mivel ő behatolni portára nem tud, ahogy a favágók sem. Legtöbbször ki sem ment ajtót nyutni.
    -a jegyző meg tudta indítani az ügyet bíróságra
    -ott meg ping-pong van, "haladéktalanul intézkedés" és társaik nem konkrétumok, b@szhatod ahogy van, mire kényszervágás lesz, addigra bedűl a lakás

    És megérkeztünk márciusra, amikor megbontottuk a színezést, hogy vajon milyen lehet kívülről a totál elcsattant fal. Rá kevesebb, mint egy hétre a képen látható kis ágacska nőtt ki a falból.

    És akkor mint kiderült gyakorlatilag a vakolat volt a teherviselő, naponta 1 centit süllyedt a ház negyede, bent végig elcsattant a másik felééig az összes csempe stb. stb. Akkor födémtámasz fel, bontás indul. Aztán 12 négyzetméter fal totál kuka, aztán kuka az alap is mindennel egészen a többi szobáig, majd a biztosító pénzéhez (200k ;] ) alig 1,8 milkát betoldva lett egy 4,5 négyzetméteres fürdőnk. És ezek után is kötve van az eb a karóhoz és kéne jogkövetnem a dolgokat, szépen megvárva, míg a szárító alatti összes térkő fel lesz nyomva, míg a garázs is kuka lesz és míg nem megy rá a fél lakás és a család teljes megtakarítása. Mert valakinek annyira hiányzik 10 nyomorék akácfa és mert nekem ezt tűrnöm kell és majd a bíróság meg a jog.

    Felfogod, hogy miért teszek bele azoknak a jogába magasról, akik így viszonyulnak felém vagy még kerekítesz egy kicsit?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák