Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz llax #34 üzenetére

    Teljesen mellékes, hogy mióta áll a ház, csak az számít, mi volt ott, amikor odaköltöztél. Csak a közvetlen károkozó állapotok megszüntetéséhez kaphatsz segítséget (itt elvileg kellett volna).

    Definiáld: közvetlen károkozó állapot. Jogfinkedés van megint, konkrét válasz nincs. Ja igen. Ha éppen nem a jelenlegi eset lenne, amikor is 30 éve laknak a szülők ezen a helyen amikor a gondolatban sem volt még ez a teljes fás terület a ház mellett, akkor ugye odaköltözök valahova, vannak dolgok a szomszédban, konstatálom, hogy nem zavar, 2m-es fák, tök jó. 5 év múlva 10 méteresek lesznek. Akkor már zavar. Megint egy dinamikus vs statikus állapotot akarunk a mérlegre rakni. Semmi értelme.

    A lakóhelyemen elmúlt 1-2 évtizedben, de különösen 2008 után legtöbb birtokvédelmi eset olyan volt, ahol a meglévő állapotok mellé költöző verte magát a földhöz. (bebukott lakáshitelek miatt volt nagyobb mozgás) Szinte mindig a korábban fennálló állapot győzött...

    Irreleváns. Ezeknek a jelenlegi esethez 100% biztosan mondom, hogy nincs köze. Mekkora poén is lenne, ilyen alapon szerintem a telek szélességében maximum 1m-t lehetne hiszen az összes gaz meg fa azóta már nálunk bulizna átnyúlva.

    A nagyon vergődő meg csodálkozik, hogy miért kerül olyan nehezen sorra az orvosi rendelőben, miért veszi gyakran leltárba a járművének tartozékait az egyébként mindenkivel puszipajtás kmb., mikor sorra kerülne a postán, miért szólítják a mögötte lévőt és hasonlók... :)

    Ezt sajnos nem tudom értelmezni. Majd ha fél évig feladod az egyetemet és a munkahelyed, hogy a szüleid házának alapját ásogasd ki 2m mélyen úgy, hogy fél illegálban használt fájdalomcsillapítókon élsz közben, mert nem bírod már a fizikai munkát ;] Közben nincs WC-d, nincs fürdési lehetőséged, ha beteg vagy akkor 2 vödörrel lázasan okádva futsz könnyíteni magadon az udvar hátsó részébe... stb. stb. Na, utána csendben legyél, ne vergődj, szépen könyveld el, hogy a sorsod az, hogy egy élet munkáját pár szaros akácfa tönkrevágja és ez így teljesen okés. Semmi gond nincs ezzel, elmondtam a néninek is. Nyugodtan hívhat rendőrt, bátran lelövethet a TEK-kel is, én nem fogom nézni ahogy anyám meghal agyvérzésben, se nem fogok miatta nonstop ereszt cserélni, tetőt javítani és lombfogó hálókat barkácsolni mindenre.

    Ui.: minden ültetési szezonban akáccsemeték százezreinek elültetésében veszek részt :)(szolgáltatásként nyújtunk gépi ültetést)

    Ezeket gondolom a városok kellős közepén, házak mellé ültetitek el, szigorúan úgy, hogy 5 éven belül garantáltan már szaggassa a tetőket a szomszédban :K Itt van egy viszonylag okés leírás, hogy hogyan is kéne működnie a dolgoknak. Tiszától vagyok 500m-re, van nekünk is erdőnk. Ott bátran lehet ültetgetni.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák