Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Hasonló móka, nálunk 2 milla lett végül a buli, alapig kellett ásnom a fürdőt és falbontás is volt 12 négyzetméteren. Ez a szomszéd idióta vénasszony mániája miatt, aki fát nem vágat ki. Akkor sem, ha az a kerítésen van és akkor sem ha az konkrétan 99%-ban felénk lóg át és a tetőről veri a cserepet vagy éppen a falból kandikálnak ki az akácfa ágai. Nem poén, tényleg.

    Birtokvédelem meg blablabla jogfinkedést lehet csinálni, felszólítják meg kimennek, elrejtőzik stb. stb. ezt lehet játszani évekig. Most így, hogy a fürdő kész és egy újabb ág jelent meg a régi fal mellett pukkant be az agy és akkor beleadtunk apait-anyait. Hangerőben és embermennyiségben. Ez hatott, a ház mellett 5m hosszban kivágatta. De mivel neki nincs pénze és egyébként is a melléképületnek mindegy meg hát a kert is le van tojva, ennyi.
    Na és akkor kint volt a megbízott meg a favágó meg én is meg muter is, és akkor addig ment az üvöltözés, míg ki nem hoztuk belőle, hogy oké, akkor a kertig végig ha megcsináljuk, ő megengedi.
    Tegnap beletoltam egy egész napot meg a mait is, olyan csigasoros feszítések voltak, hogy erdész olyat még nem látott, de legyilkoltam az összes fát. Jött az asszony, vergődött, majd jönnek a környezetvédők meg az akárki, mondtam neki nyugodtan, már hívhatja is őket azonnal, kezdheti a láncra vert kutyáival akkor a tourt.
    De mivel már a fákat elborítottam, nem tudott mit kezdeni vele. Így lett egy most már száraz falunk, világos kertünk, nulla hulló levél ősszel az eddigi 2-3 tonna helyett és a kertben meg a hátsó udvarban is olyan fény van, hogy az nem igaz. Egy lánc általában 2 évet kibír. 2 nap alatt tettem kukára. Lehet tippelni mit kapott most szerencsétlen Stihl.

    Ezzel azt akarom mondani, hogy ne buziskodjatok, álljatok a sarkaitokra és ha kell a 9. emeletről vésőkalapáccsal véssétek ki a felsőbb emeletet, szakadjon le a barom a kádjával együtt. Egyszerűen más megoldás nincs, idióták ellen csakis izomból lehet dolgozni, azt is klinikai szinten. Máshogy nem megy. Tényleg nem.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák