Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Óh az áztatós néni :D Nálunk is van, pont fölöttünk lakik, kétszer áztatott le minket eddig. Gyanús amúgy a nénnye, mert néha olyan hangok jönnek fentről mintha legalábbis egy 0-24 súlyzók földhözb****ására szakosodott konditerem lenne, értem én hogy járókeretes, de csak ennyi még nem indokolja a dolgot.

    Első ázáskor még beengedett hogy ő aztán nem tud semmiről, menjek be, nézzem meg, és tényleg én sem láttam semmit, de honnan máshonnan jöhetett volna... mert nem (csak) a strang mellett ázott le a fal hanem konkrétan a fürdő mind a 4 falán és a plafonon is foltosodott rendesen.

    Legutóbb már csak az ajtajából kiabált ki a folyosóra (a rácson kívül álltam ráadásul), hogy nem tudja miről beszélek de majd megnézni (itt konkrétan folyt a víz a falon most, és nagyon érdekes hogy rövidesen már nem folyt, pár óra múlva meg már fel is szívodott... tuti hogy ő volt).

    Másik falszomszédunk is érdekes, nézem hogy télen csíkokban csapódik le a pára a gyerekszoba falán, wtf, panelban ilyet azért nem gyakran látni, hát megfogom a falat, olyan 8 fokos lehetett. Szomszéd nyitva hagyta az ablakát, és hetekre elment valahova. Végül a gyerekét találtam meg linkedinen a lakásba bejelentett kft-n keresztül, és némi "ha holnapra nem lesz bezárva az ablak, én megyek be bezárni" hatására megoldódott.

    Az a baj, sokan úgy gondolják, hogy ha "megvették" (20 éves hitellel, vagy örökölték, vagy 50 éve kiutalták nekik LOL) a lakást egy társasházban, akkor azt gondolják hogy az az övék és azt csinálnak vele amit akarnak, és más ne szóljon bele (még a nevében is benne van hogy nem egyedül lakik ott).

    Mondjuk ennek advanced verziója a családi ház ahol aztán már tényleg azt gondolják hogy senkinek nincs beleszólása hogy a saját telkén ő mit csinál... de persze aki ezt megemlíti, szerintük az nem tud együtt élni másokkal és ő menjen tanyára.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák