Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    Kedves ram ugro kollegak!

    Eloszor is tisztazzuk le azt, hogy en is hasznalom es kedvelem ezt a programot, csak leirtam, hogy mi bajom van vele. Szemelyes tapasztalat. ennyi.

    - Nem mutatja valos idoben... Megertem az adatvedelmi okokat, de akkor meg minek? (koltoi kerdes, nem kell ra valaszolni)

    - uj terkepszerkeszto. Igen, lassu, rohadtul. Probaltam nem egyszer nekifutni a szerkesztonek, a kezelofelulete szamomra nem kezelheto.

    - Nyilvan a telefonom hibaja, az, hogy megyek egy egyenes utvonalon, es lefordulok mondjuk balra, akkor a terkepen kicsit kesobb koveti a fordulast. Mondjuk ugy fel km-el arrebbre mutatva, ott, ahol a terkepen nincs ut.
    Persze a telefonom hibaja ez, hiszen a google maps pontosan mutatja a helyzetemet...
    A tisztazas keppen: a telefon egy Motorola Defy+ eredeti ROM-al.

    - Trafipax. Waze wikirol idezek: "a kliensben a Traffipax jelentésekor telepített traffixpax-ot jelentesz be, ami azt jelenti, hogy ideális esetben is legalább 10 nap múlva jelenik meg másoknak. Tehát a rendőri, jellemzően autóból történő sebességmérés jelentésére a Traffipax alkalmatlan. Ha rendőri sebességmérést látsz az úton, azt a Rendőri ellenőrzés segítségével jelezheted azonnal másoknak ".
    Felreolvastam.

    - Keresztezodesek. Megyek az uton, piktogram mozog velem. Jon egy keresztezodes: a piktogram megakad. Majd mikor mar a kovetkezo utcahoz erek, akkor "ugrik" egyet es folytatja utjat vele a kovetkezo keresztezodesig.
    Nem csak egy helyen, majdnem minden keresztezodesben.

    - Google es Bing map hasznalata navigacio soran, ha keresel egy cimre, akkor a lenti menuben kivalaszthatod a fent emlitett ket szolgaltatot is.

    Tovabbi szep napot mindenkinek!

    Ambulimax Provider

Új hozzászólás Aktív témák