Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) dunc

dunc
(nagyúr)

Ez még Ápr. 1 hír ? :))

(#2) Wolverine válasza dunc (#1) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Persze.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) daa-raa

daa-raa
(titán)

Az igazi vicc maga a kommandós szó... (Ez is egy magyar specialitás: átveszünk egy szót más nyelvből, aztán máshogy értelmezzük, és természetesen az eredeti használói hülyék.)

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#4) Kanczy válasza daa-raa (#3) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Hogy írtad volna?

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) Necroman_Mk2

Necroman_Mk2
(senior tag)

Megnéztem a videókat is, minden tiszteltem az Arena.netnek :DDD

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#6) daa-raa válasza Kanczy (#4) üzenetére

daa-raa
(titán)

Simán kommandó. Az ugyanis jelenti az egységet és az abban szolgáló katonát is. A kommandós kb olyan, mintha azt mondanád, hogy a buszt sofőrös vezeti.

Persze tudom, a magyarban így szokás... Nem vagyok biztos benne, hogy büszkének kellene lenni rá.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#7) Kloden válasza daa-raa (#6) üzenetére

Kloden
(senior tag)

...márpedig beszédben valahogyan meg kell különböztetni az alakulatot a katonától. Nem szerencsés ha ugyan az a szó. Angolban sok ilyen van de a magyar nem szereti. Kommandós. Így alakult ki. Még mindig jobb mint pl a lájkolom amiktől meg én hányok.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#8) Misály

Misály
(addikt)

Ennyire nem unatkozhatnak.

(#10) kovsol válasza ALONSO11 (#9) üzenetére

kovsol
(félisten)

még semmire se jelent meg és tudtommal csak PC -re fog

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.