2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) khron78

khron78
(senior tag)

EA 2, csak ők a jót másolják.

(#2) eddie17

eddie17
(addikt)

Nagyon meglepő, hogy a saját maguk által megalkotott harcrendszert használják a következő játékukban. Wáó... :Y

(#3) LW válasza khron78 (#1) üzenetére

LW
(őstag)

Ez jó volt. :D

Miért kellene kétszer feltalálni a kereket?

(#4) afterwhite09

afterwhite09
(tag)

Hmm még, ha nem is a Rockstar csinálnál mind2 játékot, ennyi erővel előleletne szedni akármelyik TPS-t:D

People had more, than they needed...

(#5) danikollar

danikollar
(őstag)

De egyébként 100%-ig ugyanaz, csak átskinezve.

(#6) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Nekem mindkettő bejött :D

kengyel

(#7) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

ezen nincs semmi meglepő, mindenki sejtette, hogy a Max Payne 3 valamilyen szinten előfutára a GTA5-nek a grafika illetve harcrendszer terén.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#8) ribizly

ribizly
(veterán)

Akkor bezzeg nem lenne "hőbörgés", ha mondjuk valamelyik Resident Evil-nek a harcrendszerét másolták volna le...
De azért az szerintem kicsit ciki, hogy abból kell már cikket írni, hogy a Rockstar ugyanazt a rendszert használja az új játékukban, amit előtte már megalkottak egy másik (saját) játékukban. :W

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) tomi1031 válasza ribizly (#8) üzenetére

tomi1031
(tag)

Most minden játékos hírportál ezen csámcsog pedig ebbe semmi rossz nincs.

(#10) LaciCRM válasza ribizly (#8) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Mi a ciki abban hogy kifejlesztettek valami jót aztán használjájk?
Közben marad idő másnak is a fejlesztésére, ha már ez megvan.

Én örülök neki, ugyanis a max payne 3 nagyon jó játék.

A madár az ász.

(#11) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Összességében az MP3 nálam nem hozta amit vártam viszont a harcrendszer tényleg jól meg lett csinálva. Nem hiszem, hogy emiatt kéne ríni, pláne mert pl. a GTA4-ben nekem nem igazán jött be, mondjuk úgy az egész GTA4 nem jött nagyon, be viszont ezt az 5-öst várom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) k.soma válasza Xaels (#11) üzenetére

k.soma
(senior tag)

Remélem nem csak a harcrendszert, de az optimalizáltságot is MP3-ról koppintják majd PC-n. Elég durva volt, hogy egy új játék többszáz fps-ekkel fut :D

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#13) Polllen

Polllen
(nagyúr)

Nincs ezzel baj sztem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) UnSkilleD válasza k.soma (#12) üzenetére

UnSkilleD
(senior tag)

hát mp3-nak nem is volt egy crysis3 grafikája, szóval még jó hogy sok fpsel ment

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#15) LW válasza UnSkilleD (#14) üzenetére

LW
(őstag)

Konzolon nem is lesz.

(#16) Hunork

Hunork
(veterán)

Teljesen jó! A Max Payne 3 egy zseniális játék lett, újra húzta az öreget csodálatos környezetben, harcrendszerrel. A GTA5 szintén jónak néz ki, de az egy teljesen más világ, teljesen más történettel, biztos ott is jó lesz! :K :K
Amúgy meg nem értem a hisztit: a COD-ok, BF-ek mind egy kaptafára készülnek, vajmi kevés újítással, mégis veszik, mint a cukrot... :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#17) Gergosz2 válasza LaciCRM (#10) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

ugyan ezt akartam írni először de eszembe jutott a COD széria :D

(#18) .LnB

.LnB
(félisten)

Illene most már kihírezni, hogy nem szűnik meg a Digital Reality. Mert volt ma már két teljesen felesleges GTA5 hír. De magyar portál révén ezt a jó hírt sikerül figyelmen kívül hagyni. :W
Bocs a kritikáért de azért szerintem jogos.

Homo Ludens

(#19) janos1988

janos1988
(addikt)

Csak ennyit lehet ehhez a hírhez hozzáfűzni. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#20) Gergosz2 válasza janos1988 (#19) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

:F

(#21) ollochances

ollochances
(csendes tag)

Ez már csak azért sem annyira meglepő, mivel anno az is elhangzott, hogy az MP3-ban gyűjtött multi eredményeidet viheted magaddal a GTA5-be, tehát a vérvonal adott. Amúgy személy szerint én nem örülök ennek, nagyon vegyes véleményt formáltam az MP3-ról, összességében nem jött be annyira és furcsa mód pont a harc nem. Azt hiszem sokat kellett belelőni az ellenfelekbe mire megfeküdtek és, ha eltaláltam nem is volt semmilyen effekt, olyan volt, mintha a golyó nem is érintette. Mindegy a GTA5 várós nagyon inkább.

(#22) #97716736

(törölt tag)

Mind kettő jó lesz, várom mind két alkotást :))

(#23) LaciCRM válasza #97716736 (#22) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

HE ? :F

A madár az ász.

(#24) #97716736 válasza LaciCRM (#23) üzenetére

(törölt tag)

Mit nem lehet ezen érteni? Várom már mind két játékot, hogy játszhassak rajta.
De ha most sem érted, majd el szótagolom ;)

(#25) Hunork válasza #97716736 (#22) üzenetére

Hunork
(veterán)

Melyik mindkettőt??? :F Az egyik már rég megjelent... :D ( MP3...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#26) LaciCRM válasza #97716736 (#24) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Ezt nem értettem hogy miért kell várni amikor az egyik már megjelent.
Nem kell elszótagolni.

A madár az ász.

(#27) #97716736 válasza Hunork (#25) üzenetére

(törölt tag)

Jaj igen, én kérek elnézést :B Véletlenül a Saints Row 4 jutott eszembe ;]

(#28) aizen92

aizen92
(addikt)

ezzel egyáltalán nincs baj. én se értem a különböző hírportálokat. nagyon jó volt a MP3 harcrendszere. imádtam. nem fog ártani az 5nek. főleg h a gta-4-é egyáltalán nem jött be anno.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29) Shing

Shing
(őstag)

Akkor talán tényleg nem kell félni az optimalizálástól.

Anti-hype

(#30) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Ha működik akkor miért ne?
Magukat "lopják" meg? Borzasztó :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) >Deego.. válasza Sirandrish (#30) üzenetére

>Deego..
(senior tag)

Én az irányítással ki leszek békülve, ha ugyan így optimalizálják akkor egy elég jó gamma lehet.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#32) #57919488

(törölt tag)

A jo dolgokat masoljak csak at szepen :K
Ami meg nem mukodott az menjen is a kukaba.

(#33) steven84

steven84
(tag)

Én pont ezért nem foglalkozok a Max Payne 3-mal. Egy az egyben tipikus elnagyolt Gta grafika, Max P. Történettel.

(#34) StarKiller89 válasza ollochances (#21) üzenetére

StarKiller89
(aktív tag)

nemtudom te mivel játszottál lol....

(#35) prolad

prolad
(őstag)

Ennek nagyon örülök,gta 4-nél mindenképpen sokkal jobb lesz a harcrendszer.
Bullettime is lesz? :D

(#36) Gergosz2 válasza StarKiller89 (#34) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

hát én sem értem milyen MP3-mal játszott.

(#37) Valdez

Valdez
(őstag)

Mivel ugyanúgy RAGE engine és Euphoria lesz, mint a gta4 és az mp3, ezért valószínűleg azokhoz hasonló lesz mindenben. Nyilván mindent továbbfejlesztettek időközben, de az alapok adottak.

(#39) Hunork válasza steven84 (#33) üzenetére

Hunork
(veterán)

:W jujj...
azért rendesen tönkrever sok utána megjelent játékot az elnagyolt grafikájával...a történetről meg ne is beszéljünk, manapság jó, ha évente 3 játéknak van sztorija, leszámítva az Amerikát meg kell védeni mindenkitől, szétbombáz, leszúr, felgyújt futva-kúszva-repülőn... :))

(#40) k.soma válasza UnSkilleD (#14) üzenetére

k.soma
(senior tag)

Crysis 3 sem futott rosszul, kicsit mérsékeltebb beállítások mellett :D Meg egy 3 szereplős sandbox-tps játéknál én nem várok über grafot. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#41) batai15

batai15
(veterán)

crtl +c + v ;] ;]
nincs ezzel amúgy semmi baj, mert jó a harc rendszer.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#42) Dyingsoul

Dyingsoul
(addikt)

Jajjmár apám de bírom az ilyeneket... Ilyen alapon tegyünk egymás mellé egy követ meg egy iphone-t és akkor hasonlóság hogy egyik sem használható mass storageként, nincs copypaste, mms satöbbi...

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#43) #57919488 válasza Dyingsoul (#42) üzenetére

(törölt tag)

Az atlag koveket es az iphone-t is egy ceg csinalta? ;]
Nem akartam megkerdezni, csak veletlen tortent meg :DDD

(#44) amduser

amduser
(tag)

Teljesen rendbe van :) remélem még idén kijön PC-re is :U

(#45) Freeman004 válasza LW (#3) üzenetére

Freeman004
(újonc)

Na erről a beszólásról ez a videó jutott eszembe... :))

(#46) aniati1122

aniati1122
(csendes tag)

Helló srácok új vagyok és segítséget kérek.Felraktam a MP3-at és az a bajom hogy nem indult, nézegettem hozzászolásokat videókat, kiderült kis ablakos módban menni fog,gondoltam oké, tényleg elindul de a "initializing" töltőképernyőnél megáll, nem lefagy csak nem tölti be,erről is nézegettem videókat,és próbáltam mindent, átengedni tűzfalon stb. de semmi.Örülnék ha valaki tudná a megoldást mert már kezd tele lenne a tököm vele.Előre is köszönöm.

(#47) melega

melega
(senior tag)

A Max Payne 3 megvan ,és szép grafikán futott. :)

A másik a Gta 5 pc verziójáról mit tudtok?
Én azt, hogy Max Payne 3 motorja alatt pörög, és nem értem a kiadót, miért nem jelenti be a pcs verziót. :((
Nem tudom, hány Xbox 36-as, és ps 3 -as példánynak kell hozzá elkelnie?
Az a helyzet, hogy nem simerem a kiadót.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.