Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz khes #3 üzenetére

    Személyes sértésnek azért ezt semmiképp se szabad venni. Attól függetlenül én is úgy érzem kissé, mintha annyit mondana Rockstar, hogy nem kell a pénzem, megvannak nélküle. Én meg erre végül csak annyit mondhatok, hogy jó akkor nem, majd találok mást akinek kell. Amennyiben ők nem képesek némi tiszteletet nyújtani, mint "lehetséges" ügyfél, úgy nekem miért is kéne?

    Ezek után én már majdnem örülnék annak, hogy akármit jelentenek is be, PC verzió nem lenne belőle. Számomra ez elég bizonyíték lenne már, hogy ne is törődjek azzal, ha egy Rockstaros hírt látok.
    Amúgy meg GTA5 PC-re... még a 4 se akar rendesen futni!

    A jelenlegi generáció valóban, mintha kéásett volna pár évet. Sony és MS túl sokáig ült a PS3/X360as pénznyomdán.
    Bele se merek gondolni mi lesz itt, mikor elterjednek a DDR4/GDDR6 memóriák meg a 20 nm-nél kisebb chipek. Plusz ugye 4K és VR.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz khes #36 üzenetére

    Ezt úgy is lehet nézni, hogy az egyre fejlettebb motorok nélkül sose lett volna szükség arra, hogy a GPU gyártók folyamatosan fejlesszenek. Ez is ok és okozat. A szebb játékok megkövetelik az erősebb komponenseket, illetve az erősebb komponens lehetőséget ad a fejlesztőknek, hogy több mindent elérhessenek és itt nem csak a csili-vilire célzok. Ugyanide vehető a fizika fejlődése is a játékokban. Emlékszem még mikor kijött a Ghost Recon: Advanced Warfighter PhysX támogatással és mindenki nézte, hogy mennyi objektum repked össze-vissza. Ez később lett ugye integrálva NVidia kártyákra.

    Amikor valaki azzal jön nekem, hogy a 7-8 éves konzolja is jól futtat egy programot és most úgyis kijött az új generáció, mindig felteszem a kérdést, hogy még is mit gondol kifizette a hardver fejlesztéseket az elmúlt 7-8 évben !? A mostani generációnál ez eléggé látszódik is. Szóval értem én is, hogy nem kell állandóan hasra esni, hogy így grafika meg úgy grafika, de így fejlődik az ipar... sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz TazLeacher #39 üzenetére

    "Csak a gond az, hogy a nagy múltból meg a nosztalgiából nem lehet kenyeret venni a boltban...Úgy, hogy lényegében sz@rrá volt már akciózva a GTA IV, Steamen is is ilyen $5-ért dobálták már utánad, úgy is a PC-s fogyás a teljes eladás 15% kb. Ami valljuk be: lósz@r. És nem csak magában lósz@r, hanem annak fényében az, hogy ezért a 15%-ért mennyit kell pluszban melózni..."

    Melózni?? A GTA 4 a mai napig szinte egyet jelent a félkész, szar porttal. Az egész inkább annyit mutat, hogy nem elég a név ha elakarsz adni valamit. Nézd meg Steamen a COD számokat... Black Ops 2 vs Ghost... érdekes, hogy azt még most is sokkal többen játszák aminél legalább némi erőfeszítést tettek hogy rendes PC verzió legyen.

    Azt is se szabad elfelejteni, hogy a GTA 4 is bő fél évvel a konzolos verzió után jelent meg és ráadásul akkoriban még erejük teljében volt az X360 meg a PS3.

    Amúgy hányingerem van már attól a játékipartól, ahol bukásnak számít egy játék amennyiben nem hoz 1 milliárdot első napon.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz tDr1v3r #45 üzenetére

    Hát azért ezzel vitatkoznék... én utoljára úgy 1,5 éve próbéltam "élvezni" a GTA 4-et és akkor is egy i7 920-as CPUt használtam, 2 húzott 5770-el és 6GB RAM-mal és mit ad isten... szarul futott. Pontosítok... nem állandóan futott szarul, hanem mikro szaggatás volt és eléggé feltünő volt az is, hogy a szemem láttára rajzolta ki a tárgyaltak és spawnolta az NPCket.

    És nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy a gépem gyenge hozzá, ha egy totál optimalizálatlan ARMA 3 ami még mindig 32 bites és egyetlen magot használ, képes megjeleníteni több száz NPC-t egy 200+ km2-es pályán.

    DE! végülis... én már pont lesz*rom. Rockstar tesz magasról a PC-re és felőlem ez rendben is van. Azt hozzáteszem, hogy MaxPayne 3 PC-s verzió szerintem remek volt, bár igaz, másik stúdió csinálta, de akkor is dicséret érte. Az más kérdés, hogy maga a játék egy interaktív mozi volt inkább, mint sem játék.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

Új hozzászólás Aktív témák