Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Jander #13 üzenetére

    Anno az alap TQ még nem volt akkora durranás (kiegyensúlyozatlanság, helyenként furcsa loot rendszer stb.), de a kiegészítővel, valamint az addig kijött javításokkal egy baromi jó játékot alakítottak ki belőle!
    Én is rengeteget Diablóztam korábban (minkét résszel), de egyszerűen azon kaptam magam egy idő után, hogy ha karakterépítgetős diabloid loot-tombolára fájt a fogam, akkor a kiegészítős TQ-t kaptam elő mindig. És amikor egyszer mégis a jó öreg Diablo2-t telepítettem fel, akkor értetlenül néztem, hogy milyen nehézkesen kocogós, sántikálós öregúr benyomását kelti a jó öreg Dió...

    Egyébként az igazsághoz hozzátartozik, hogy az Iron Lore szemérmetlenül kilopott a Blizzard játékából minden igazán jó ötletet, ugyanakkor ez a fejlesztőcég volt az egyetlen, ami ehhez még pluszban hozzáadni is képes volt, és egy valóban "méltó klónt" hozott létre, nem csak valamiféle gyenge utánzatot.

    Úgyhogy a Grim Dawnt én már figyelem egy ideje például (vannak ennél látványosabb/normálisabb videók is), de ezzel együtt is, igazából a Diablo3-at várom jobban. Mert a Blizzard az Blizzard! :D

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák