Új hozzászólás Aktív témák

  • Blitz23

    tag

    Srácok,én megvettem az Ultimate Edition-t kulcs formájában, és nagyon megbántam. Az ultimate edition kap 3 nap early access-t, ezért ma már lehet vele játszani,ha azt veszed meg. Kis beszámoló:

    - A Single Player nagyon üres, a "story" felvezető kb. semmi (3 verseny), egyáltalán nem érezni a csapat feeling-et,mint az eredeti-ben. Gondolok én itt a RavenWest rivalizációra, csapattársaidra.

    - Egy tucatjátéknak érződik,mintha ez lenne az F1 2020 csak GRID formájában.

    - Multiplayer-ben kemény Quick match van illetve Private,ahol megcsinálhatod a szobát. A te szobádba is csak quick match-el lehet bemenni, ha jól láttam egyelőre nincs Lobby,ahol lehet választani (lehet tévedek és jobban szét kéne nézni,esetleg valamelyik gombbal hozod elő.)

    - Kevés autó van, kb. 50-60-at számoltam.

    - A kommentátor közel sem hozza ugyanazt a szintet, szerintem az eredeti GRID-ben volt a legjobb a faszi. Sok mindennel tájékoztattak téged, pl,ha valaki kiesik a versenyből totál KO vagy konktakt miatt. Kire figyelj oda, ki - kit lökött ki stb.

    Ez csak részlegesen van benne, a fő kommentátor eddigi versenyeim alapján (6-8) alatt csak a pozícióidat mondja, egy nagyon idegesítő mellékkommentátor (hölgy) segít be neki. Abszolút nem illik bele a hangja, szerintem nagyon rossz döntés női hangot belevinni, olyan,mintha a tekken-t kommentálná. Ez egy nagyon férfias sport, egyszerűen nem és kész. Az eredetiben a menedzsered hangja is csajszi volt, az illett, de ő menedzser volt, nem kommentátor.

    - A tálalás katasztrófa, kiválasztásnál úgy hozza elő az autókat,mint a need for speed most wanted-ben, beugranak a semmiből azt kész. Nekem ez probléma, lehet másnak nem. Szerintem megérdemelne sokkal jobbat.

    - Az eredeti-ben van egy fejlődési szakasz,mint csapat. Itt,ahogy láttam semmi nincs. Az eredeti elején lepukkatt garácsból kezdünk és úgy megyünk felfelé, szintén tálalási probléma.

    + Az autó hangok jók.
    + Sokféle nézetből lehet irányítani őket.
    + Az irányítás jól behangolt, nehezebb,mint az eredeti GRID, arcade-os,de mégis van benne egy kis szim. (én full segítségekkel játszottam,beleélrtve a racing line-t, tehát casual playereknek rendben van, hardcore játékosoknál nem tudom.)
    + Természetesen visszatért a livery system, van lehetőségünk egyedire szabni az autókat.

    Összegzés: Jelen pillanatban egy forintot nem ér meg szerintem.
    Ha megveszi valaki,akkor steamen tegye,és a standard verziót,hogy legyen refund lehetőség, ha nem tetszik, egyébként meg virágbolti verzió pár verseny erejéig. Talán a multi megmenti a szememben, hétvégén majd kipróbálom azt is.

    Lehet azt mondani,hogy a verseny a lényeg, a többi nem olyan fontos. Ez igaz is, tényleg NEM ROSSZ. De ne legyen már elég a csont..

    Nagyon sajnálom a pénzemet..de főleg a játékot. Azért írtam le,hogy hátha valaki nem fut bele ugyanebbe a hibába+rossz döntésemből adódóan kis feszültség levezetés.

    Lehet 1 év múlva jó lesz, nagyon úgy érződik,mint a szokásos "live service" játékok, hónapról hónapra kerülnek bele a tartalmak stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák