2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) laleh

laleh
(addikt)

Így kell kezdeni a reggel! Csodás látvány! :)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#2) Malachi

Malachi
(addikt)

az első videóban 2:45-nél, mikor megijed a törmeléktől és félrerántja, hehe, mekkorát röhögtem! :D

jó és szép, de muszáj végig driftelve menni? vagy gumikopás nem lesz? ha ez megjött, azt hiszem egy időre leteszer a RearRacing3-at... :)

(#3) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#2) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nagyon árkád ez...

(#4) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#3) üzenetére

orion1025
(őstag)

És nagyon NFS....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#5) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Jól néz ki, csak olyan fakó a grafika :( Nekem valahogy nem jött be...De majd ha kijön meg látom :DDD

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) TESCO-Zsömle válasza orion1025 (#4) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Mi a különbség? :DDD

(#7) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Úgy nézem méltó folytatása lesz az első résznek :) Várjuk :K

kengyel

(#8) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Nem is tudom, valahogy nem az igazi ez a végig Drift.
Mindenesetre adok neki majd esélyt! :)

Első videóban, mit jelképez a bal sarokban lévő kereszt nyilacska? Nem tudtam rájönni, mért nem a map van helyette? :F

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#9) Malachi válasza ViiiiktorOC (#8) üzenetére

Malachi
(addikt)

mert ez olyan játékmód, ahol "random generálja" a pályát. benne van a város egy szép nagy területe, és ott kanyarogsz, ahogy éppen a gép adja. lesznek érdekes dolgok, meg a hosszú ismertetőben elmondja, hogy még a sérülések is hatással lesznek a kocsit viselkedésére, lesz defekt, satöbbi.

hát meglátjuk, most majdnem vettem egy kormányt ezért, de meggondoltam magam. :D

#10 - jól érted :)

[ Szerkesztve ]

(#10) ViiiiktorOC válasza Malachi (#9) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Verseny közben generálja a gép? :0 Jól értem?
Huh, az durva lenne amúgy, tetszene! :)

Kíváncsi leszek akkor most már rá, ha lesz defekt és stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Hát ez elég csekély.. mintha az első részből vették volna fel.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#12) TESCO-Zsömle válasza ViiiiktorOC (#10) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nem közben, hanem előtte. De amúgy se látnád a különbséget. :P

(#13) ViiiiktorOC válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

:D

Pedig, szerintem simán változhatna verseny közben is. Az ütős volna. :)

(#14) TESCO-Zsömle válasza ViiiiktorOC (#13) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Értem amit mondasz, de nincs jeletősége/értelme, ha végiggondolod. Egy városi pályából mennyit látsz? MAx amennyit a minimap mutat, hála a magas elválasztófalaknak. Nem látnád a különbséget ,hogy most verseny előtt generálta a pályát a gép, vagy épp előtted 2km-rel épül. Viszont erőforrások szempontjából nagyon nem mindegy a dolog.

Már az is nagy szó, hogy lehet pályát generálni. Gondolj bele, minden kereszteződésben le kell modellezni előre az elterelés minden irányba. Ez nem TDU, hogy a GPS mutatja az utat, aztán vagy bekanyarodsz, vagy nem, mert a kereszteződés sehol sincs lezárva... :P

[ Szerkesztve ]

(#15) MorphBCS

MorphBCS
(tag)

Ez komoly, hogy nem lesz rendes belső nézet?
Am ez a random pályagenerálás elég életszerű :DDD
A sok drift nekem is feltűnt, valamivel jóval tapadósabb, kanyarbafekvős, féktávkijátszós, igazi "profibb" versenyzésre számítottam. Ahol pont az a lényeg, hogy meg ne csússz, mert bukod a tizedeket-századokat...

De attól persze várós!

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#16) TESCO-Zsömle válasza MorphBCS (#15) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ez komoly, hogy nem lesz rendes belső nézet?

Ez csak részigazság, valójában semmilyen belső nézet nem lesz. ;]

(#17) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére

orion1025
(őstag)

Az, hogy az nfs egy játszhatatlan fos is mellékesként...

(#18) Strezi válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére

Strezi
(senior tag)

Nem lehet pályát generálni, hanem tényleg valós időben az orrod előtt 2km-rel dönti el hogy az adott kereszteződésben merr menjen a pálya.
Van persze kereszteződésenként adott számú lehetőség, de ezek kombinációja random lesz, endurance módban mész amíg tudsz, és nem ismétlődik a pálya.

Vagyél Teslát az ajánlásommal (1500km ingyenes töltéssel) - https://ts.la/tams42681

(#19) MorphBCS válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére

MorphBCS
(tag)

Ki se nyitottam a szemem, annyira reggel van, de már a szőrszálamat hasogatod! :DD

Lényeg, h nagyon látszik, hogy nem egy versenyzős szimulátornak csinálták, pedig annak nagyon-nagyon örültem volna. Sebaj, hátha a ProjectCARS olyan lesz!

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#20) TESCO-Zsömle válasza Strezi (#18) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Akkor ez több, mint érdekes.

MorphBCS: Dehogy hasogatom a szőrszálad. A kést forgatom a hátadban. :DDD

Project CARS tuti olyan lesz. De sajnos a másik tuti vele kapcsolatban, hogy idén nem jelenik meg... :O

orion1025: Mégis rengetegen veszik és játsszák...

orichalcos: Már Árpád apánk is tudta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) oriic válasza MorphBCS (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezer éves hír hogy nem lesz belső nézet.

Live-Die-Respawn

(#22) orion1025 válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére

orion1025
(őstag)

Mert az agyhalott játékokat szeretik jó pár éve az emberek...Meg lehet nézni nagy nevekből mik lettek.

(#23) MorphBCS

MorphBCS
(tag)

orichalcos: Téli álomból keltem ma reggel :D :P

TESCO-Zsömle: Sajnálatos, hogy nem lesz idén. Illetve eddig azt hittem csak tollak vannak a hátamban :DDD

orion1025: Annak is megvan a célközönsége. Ezerévig toltam az NFS-eket, mert imádtam, ma már le se ülnék elé, sokkal real-ebbre vágyok. Ha lóvém lenne, mennék ki pályára élesben...

[ Szerkesztve ]

(#24) ViiiiktorOC válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Igaz! Vannak más ilyen jellegű autós játékok! Meglátjuk mi lesz, mert sok mindent titkolnak még, csak sok a drift.
TDU2 sajnos meg nagy csalódás az első részhez képest....
NFS U 2013-at várom már! ;] [még is csak idén lesz 10 éves]

(#25) orion1025 válasza MorphBCS (#23) üzenetére

orion1025
(őstag)

Mindennek megvan a célközönsége, de primitív, lényegtelen és töltelék játékok a carbon óta.Engem ha elkap az idegrángás akkor kicsit Forzázok, meg régebben rFactor is sláger volt, de az a null grafikai világ nálam nem volt bejövős hosszú távon.Konzolra szimulátor jellegű játékot meg ki sem adnak, PC-re meg orbitál gépigényűek a legtöbb mod miatt, mert egy sisak is 2500X2500-s felbontásban van, aztán egy Paksi erőmű kell hozzá.

(#26) ETOM

ETOM
(addikt)

Hát nem is tudom legalább a színek jónak tűnnek. De a hangok meg ezek a pattogó autok. Mustangos video meg olyan mintha 20fps-l menne a gém. :DDD

(#27) daneeeeee válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

daneeeeee
(aktív tag)

Mentségére legyen mondva, hogy a videók az Xbox-os verzióról készültek.
Viszont a menü, a betűtípusok teljesen az első részre emlékeztetnek.

(#28) .noxwill válasza TESCO-Zsömle (#3) üzenetére

.noxwill
(veterán)

És hol itt a baj?

All→M8

(#29) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

részemről is méltó utódnak érzem (Y)

viszont látszik a népbetegség, a sok "beléd megyek, majd megállítasz valahogy" agyhalottak emberkék...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#30) zooole válasza orion1025 (#22) üzenetére

zooole
(senior tag)

HC mód rFactor-oztam és imádom a Burnoutot.

Remélem azért nem kapsz agyvérzést emiatt a paradoxon miatt :)

(#31) orion1025 válasza zooole (#30) üzenetére

orion1025
(őstag)

Én meg Flatoutoztam sokat, meg SLRR telemodolva :) Csak néha kellenek a komolyabb és küzdős játékok, egy ilyen névtől meg illene elvárni valamit, bár Codi keze benne van, az F1 részekkel is elbántak.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.