Hirdetés

2018. augusztus 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(PH! kedvence)

"(Az esetleges GTA folytatásról nem is beszélve)"

Szerintem minden idők legnagyobb eladása lesz előrendelésben :D
Egyébként készül ?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#2) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

En, aki a GTA 1-en nott fel, meg mai napig nem raktam fel az V-ot. Valahogy nem fogott meg :D

Nem semmi szam. Ezzel felkerult a "legeladottabb jatekok" listajanak elejere?

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza b. (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hivatalosan nem jelentették be, de RDR2 után sanszos, hogy azt csinálják majd.

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#4) sati válasza Kasya (#2) üzenetére

sati
(PH! addikt)

Én is azon nőttem fel (pont a minap kezdtem bele újra) de hidd el butaság csak emiatt esélyt sem adni az 5. résznek, mert egy minden tekintetben remek gamről van szó...a látvány pedig (főleg ha bírod vassal) egyenes pazar. :K

Egyébként nekem a mai napig a GTA 2 best :DD (multiba persze :P )

[ Szerkesztve ]

NCASE M1ni-itx

(#5) Kasya válasza sati (#4) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Betervezem valahova a naptaramba :D

(#6) smc válasza Kasya (#2) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

Elvileg a harmadik. A minecraft és a tetris után. :D
De ha rosszak az adataim, akkor javítsatok ki. :)

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURBOOK><SZ1

(#7) oriic válasza smc (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Továbbra is a 3.

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#8) smc válasza oriic (#7) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy tudtam.. :D
Azért az nem semmi, hogy többet adtak el belőle, mint az előző három részéből összesen. :Y

(#9) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Megvettem 360-ra és One-ra is. Sose toltam végig, pedig illene.
Az Online része mindkét platformon gyomorforgató a sok idióta miatt, akiknek a hobbija kinyírni a többi játékost, ezzel tönkretéve a játékélményt és egy nagy káosszá változtatják a világot. Kár érte.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#10) smc válasza szupermacs (#9) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

A multi valóban nem az igazi. Mire megvettem már az összes ismerős mást tolt, így én csak versenyeztem benne, de az nagyon szórakoztató volt.

(#11) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Nemcsoda! iszonyat mennyiségő játékidőt bele lehet ölni az online játék nélkül is! viszonylag jól sikerült az optimalizálás is,nem kell hozzá atomreaktor. Remélem a folytatásba beleraknak coop lehetőséget konzolon,mert így asszonnyal csak felváltva tudtunk játszani, úgy meg folyton Trevor lehetnék :DDD

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#12) szupermacs válasza smc (#10) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Versenyzésre meg van jobb játék. :(

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#13) ribizly válasza Medocsabi (#11) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

LoL :DDD
Nem olyan rossz Trevorral tolni. :D
Én amúgy mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy érdemes belemászni rendesen a game-be.
Nekem valahogy nem jött be az elején. Majd valahonnan a felétől úgy beszippantott, hogy csak kapkodtam a fejem. A 3/4-étől meg egyszerűen nem akartam, hogy vége legyen ennek a csodának, de komolyan. Hihetetlen élmény volt. Ugyan nem kezdtem újra, de gondolkodtam rajta, mert ez egy mestermű.
Bármi is jöjjön azt megveszem tőlük, de nem tudom eléggé kihangsúlyozni mennyire elszomorít amit az RDR-el csinálnak.

|•| [Eladó] XLR-jack kábel (4pin XLR - 2.5" jack, Hifiman, HD700) |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#14) Puma K válasza szupermacs (#9) üzenetére

Puma K
(PH! kedvence)

Mivel gengszter szimulátor így jó hogy arra megy rá az online játékosok egy része, hogy a másikat ölje valamilyen módon.

Egyébként lehet saját szervert csinálni. Ilyen saját szerveren tolják az itteni PH!-s arcok közül is nem kevesen aztán ott béke van.

B+ steam-valve.

(#15) szupermacs válasza Puma K (#14) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

360-on erre még nem volt lehetőség. Ott toltam többet a játékkal és One-on az első ilyen után kiléptem, azóta nem nyúltam hozzá. Ha konzolon is van privát szerver, vagy legalábbis Session, akkor nekiesek.

(#16) Plata válasza smc (#10) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

Szerintem tévedsz,a multija csodálatosan jó,a legjobb crew meg épp a Ph crew.
Crew sessionban nincsenek gyökerek,mert ha bejönnek vagy megdöglenek vagy kickelve lesznek.
Napi 4-6 órát el tudunk játszani nyugisan együtt.Van hogy többet is.

(#17) laleh

laleh
(PH! addikt)

Megérdemelt számok.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#18) Medocsabi válasza Plata (#16) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Napi 4-6 óra?? :Y Tejóisten, Nekem hetente nincs ennyi időm játszani!

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#19) Plata válasza Medocsabi (#18) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

Jah esténként szoktunk együtt játszani,én úgy este 7-8 órától ráérek úgy kb éjfélig,hétvégén néha tovább.
De van hogy egész végig nincs senki csak mi crew tagok,egymást meg sosem bántjuk,együtt szépen el szórakozunk.Jó hecc.

(#20) KFORboy

KFORboy
(fanatikus tag)

PS3 GTA V PH! Crew is van?
Vagy felejtős mert már a konzoltípus törve van és hack only userek?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#21) wjbhbdux válasza szupermacs (#12) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

én több száz órát töltöttem a stunt versenyekkel, visszahozta a régi trackmania hangulatot (+GTA rombolás ;] ) és elég komoly közössége van mindig teli szerverekkel. kockázatos, nehezen végrehajtható trükkökkel lehet időt nyerni a pályákon.

(#22) EclipseGT válasza oriic (#7) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Az durva. Ennyire erősek a Nintendo címek?

(#23) Plata válasza KFORboy (#20) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

PC.
Ps3 halott,a régi generációs konzolokon azt hiszem 2 vagy 3 éve nem jött ki új dlc,ez idő alatt a next gen konzolokon és Pc-n rengeteg új DLC jött,sok olyan ami teljesen mássá tette a játékot.

(#24) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)

Még anno asszem PC G*r*u-tól vettem meg, mert szállítással együtt olcsóbb volt mint bárhol máshol. Egyjátékos része hamar felejthető.

Viszont multiba el lehet lenni, főleg ha haverokkal toljátok.

De van trükk, ha valaki privát de public session-t akar. kb 3-4ms-re húzzátok ki a netkábelt. Utána tudnak a haverok csatlakozni. Viszont bárki feljön kick-elni kell.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#25) johnyblaze

johnyblaze
(tag)

Lehet én vagyok ennyire "begyöpösödött" de abszolút nem érdekel.Ez már nem az a GTA mint anno amikor ps1-en letettük a hajunkat hogy: aztaaaaa csináljunk forgalmi dugót és robbantsuk fel a kocsikat.Vagy azta lehet fingani meg büfögni.

Önmagában biztos jó játék,de nem azoknak a srácoknak akik anno a Gta 1 ,2 ,3-at foglalták imába akkor és ott :)

Átmegyek öt percre a szomszédba, keverd meg félóránként a levest

(#26) Plata válasza johnyblaze (#25) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

GTA 3 Vice City és San Andreas jó volt,San Andreas-al több ezer órát játszottam,multiban is,a négy nem volt jó sosem vittem végig,most is fent van a gépemen a steames complete collection vagy mi a rosseb,de nem érdekel,nem volt jó,a GTA V újra vissza vitt minket Los Santos-ba és istenien jó játék,fergetegesen jó.A San Andreas volt még ilyen jó a többi hozzá képest felejtős.Online-ban nem is tudom már hány ezer órám van.

[ Szerkesztve ]

(#27) smc válasza johnyblaze (#25) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

Sajnálom, hogy nekem kell közölnöm, de te öregedtél meg. ;]

(#28) Kisgépkezelő válasza smc (#8) üzenetére

Kisgépkezelő
(fanatikus tag)

Gondolom az online nem működik kalózverzióval, ezért keleten is fizetni kellett érte. :D

(#29) johnyblaze válasza Plata (#26) üzenetére

johnyblaze
(tag)

a Vice city-ig mind nagy kedvenceim voltak.A san andreast felénél abba hagytam ,mai napíg nem fejeztem be.
Az V-öt a Trevor-os sniper es küldetésig vittem el ,azóta se nyúltam hozzá évek óta valószínüleg nem is kerül rá sor majd talán a 2020-as évek derekán valamikor :D

Én nem azt vitatom hogy nem jó játékok,viszont engem valamiért nem nyertek meg .Pedíg nem arról van szó hogy nem szoktam új játékokkal játszani :)
Hát van ilyen

(#30) johnyblaze válasza smc (#27) üzenetére

johnyblaze
(tag)

Ez benne van a pakliban :U

(#31) Nexave

Nexave
(kvázi-tag)

A vice city szerény véleményem szerint mindent vitt. Bár az sem volt jobb az 1-2nel, de valahogy az a környezet mocskos mód megfogott. Viszont a VC óta egyikkel sem jatszottam. Na majd FC5-el jövő hónaptól. Nyami!!! 😂😂

(#32) Thryash

Thryash
(tag)

Elég komoly...

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#33) Dr. Akula válasza johnyblaze (#25) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Az 1-2 sose volt valami nagy szám, anno se, utólagosan túl van hypeolva, igazából a 3-mal indult be a sorozat. Ennek a játékstílusnak nem az a lényege hogy gombnyomásra lejátszik egy audiofilet, ami lehet akár fingás / böfögés is, nem ettől lesz jó. Az már sokkal inkább hogy az npc-k a valós karakterüknek megfelelően viselkednek, a niggerek tényleg úgy beszélnek / mozognak mint egy gettófilmben, a tv-ben / rádióban a valós életbeli reklámok paródiái mennek, amik elérik a magyar propagandaminisztérium szintjét, csak ezek ugye nem viccnek szánják. :)

(#34) szupermacs válasza Plata (#23) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Halott? Voltál fent mostanában PS3-on vagy 360-on az Onlineban? Tele van emberekkel.

(#35) Hokunda

Hokunda
(fanatikus tag)

Remek játék lett, élvezetes 90 óra volt. A singleje jól összerakott 1-2 választási lehetőséggel. A multi már más tészta, kretének játszótere.

(#36) Plata válasza szupermacs (#34) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

Tele van emberekkel de semmi tartalommal.Mivel oda már nem jött semmi épkézláb DLC.
Mivel nyíltan lehet a régi generációsokon csalni modolni hackelni ezért elhiszem hogy sok a játékos.
A jobb DLC-k ott sosem jöttek ki.Mint a Lowrider,Finance and felony,
Bikers,Import/export,Gunrunning,Smuggler's run,The doomsday heist.Ezek alapjaiban változtatták meg az Online-t,és mellette vol még egy rakás új verseny és mittomén még milyen DLC.

[ Szerkesztve ]

(#37) sanchezsa válasza Hokunda (#35) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

De sok embert lekreténeztél. :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#38) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Meg sem vettem még a játékot.Plusz egy jövőbeli vásárló :)

(#39) Plata válasza sanchezsa (#37) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

De azért igaza van,public sessionban a játékosok 90%-a kretén,de nem kell publicban játszani,crew privát public jó,ott nyugi van és békésen lehet játszani.Publicban olyan agyhalottak vannak hogy az fáj.

(#40) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Én is mostanában vettem meg egy jó kis akció keretében kemény ~6000 Ft körüli áron. Szóval nem csodálkozom az eladott darabszámon. És nem mellesleg kiváló game!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#41) sanchezsa válasza Plata (#39) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

Akkor ezek szerint jó helyre kerülök abban az heti 1 napban. Az igaz mikor bejön egy demolotion/killer event akkor utána mindenki meghülyül.

(#42) Plata válasza sanchezsa (#41) üzenetére

Plata
(PH! kedvence)

Én mindig crew sessionban játszom,ott senki nem zargat és nem piszkál,ha gyilkolós event van akkor sem,mert tilos egymást ölni,aki nem tartja be repül.
Sok barom közé akkor megyek ha szívatni akarom a gyökereket. :D
Általában publicban csupa agyhalott majom van aki csak lövöldözik össze vissza,ezeket könnyű felhúzni mert ész az hiánycikk náluk.Móka őket felhúzni.Főleg ha olyan hülyék hogy hiszti mellé még be is akarnak támadni,passzív módban is aktív a hajó tüzérsége.Mekkora hecc felhúzni őket és betámadnak,de hiába rakétáznak bombáznak passzívban az nem számít,a hajó meg leszedi őket.Akkor aztán jön a hiszti. :C

(#43) johnyblaze válasza Dr. Akula (#33) üzenetére

johnyblaze
(tag)

én nem ezt mondtam,amire rá akartam világítani hogy akkortájt ez újdonság volt,és mindenki el volt képedve hogy volt egy város amiben szabadon garázdálkodhattál.Akkor abban az időben semmi hasonló nem volt és nem adott olyan élményt mint pl a Gta 2.
Az akkori sajtóban mindenhol elég magas pontszámokat kapott,nézz utána.Ez nem utólagos hype.
Amit én közöltem az az hogy a mai világban nem nagy szám már ez a stílus hiszen tucat ilyen jellegű játék van.
Watch dogs,saints row,red dead redemption...etc A sor a végtelenségig tart. Jó tudom erre a válasz az lenne hogy: de az akkor se olyan mint a gétéja öt . (És én nem is ezt mondtam )

Ennyi lettem volna. ;)

(#44) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Szép emlékeket idéz, főleg a préri, meg a kültelki redneck városrész nagyon magába szippantott, na meg a csítes trollkodás persze a reptéren meg a katonai bázison :))

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#45) Dr. Akula válasza johnyblaze (#43) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Nekem nem kell utánanézni, csak visszaemlékezni. Akkoriban a GTA-t kb. senki nem ismerte. Olyan kortárs nevek mellett kellett volna kitűnnie mint a Diablo, Baldurs Gate, Ultima IX, Half Life, C&C Red Alert, Fallout - ami a GTA 1-2 grafikájával, valljuk be, esélytelen volt.

Nemtom ki mit írt róla, de az ilyen Pokemon / Mario féléket is kihozzák valahogy nagyon elterjedtnek, de hogy a japókon és koreaiakon kívül kinek a körében, az máig rejtély. Pedig egy koleszban csak feltűnt volna hogy van itt egy nagy etvasz. Az jobban izgatott minket hogy hogy lehet soros porton 3-an diablózni. :) A sandboxot akkor épp a Baldurs Gate képviselte, nem tudok olyanról aki képes lett volna lerakni azt egy felülnézetes hangyajátékért. :)

[ Szerkesztve ]

(#46) smc válasza Dr. Akula (#45) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

:F
Lehet nektek kimaradt a GTA 1-2, de attól még népszerű volt, ahogy a mario és pokémon is, de ezek csak nesen és gb-on, ami neked úgy tűnik nem volt, így nem csoda, hogy nem találkoztál velük.
És nagyon élveztem a GTA 2-őt a koleszos gépeket, amin volt mellette fent Carmageddon is.
És nem kellett bemutatni a szériát, amikor kijött a 3. rész, már tűkön ülve vártam, persze aztán nem ment, így venni kellett új videókártyát.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

GG nekik!

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#48) VikMorroHun válasza szupermacs (#9) üzenetére

VikMorroHun
(tag)

Van ám benne passzív mód, akkor nem tudnak kinyírni. M billentyűvel lehet előhozni a menüt, legalábbis PC-n.

[ Szerkesztve ]

Oppressorral, dune buggyval nem dudálunk. :)

(#49) Dr. Akula válasza smc (#46) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Megvolt, játszottam vele kicsit, de nem fogott meg. Mint lejjebb írtam, ilyen konkurrenciában egy C64 szintű program esélytelen volt. Ha a 3. résznél nem emberelik meg magukat, akkor a fejlesztőkön kívül nem sokan ismernék ma se. Minden noname programra akad 1-2 ember aki hallott már róla, de az még nem tömeg. :) Nemrég találtam egy Turmoil nevű Oil Imperium klónt, akkor az most elég elterjedt és közismert? Nálam az. :D

[ Szerkesztve ]

(#50) szupermacs válasza Dr. Akula (#49) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem tudom mi volt a gond a Pokémonnal. Egy nagyon jó RPG játék volt amikor megjelent GB-re és GBC-re az első két gerenáció.
Amikor suliba jártam minden GB tulajnak megvolt a játék.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.